Jay Z İle Randevu Gecesinde Beyonce Rocks İnce Çizgili Şort Takım Elbise: Fotoğraflar – Hollywood Life


Beyonce ve Jay-Z


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Raven Varona/Parkwood/PictureGroup/Shutterstock

Jay z53 ve Beyonce, 41, başka bir randevu gecesi için dışarı çıktı – ve California’nın en pahalı evini yeni satın alan güçlü çiftten bekleyeceğiniz kadar göz alıcıydı. Queen Bey’s ile paylaşılan başlıksız bir fotoğraf döngüsünde instagram 22 Mayıs Pazartesi günü, Rönesans güzellik ve üç çocuk annesi bir koridorda durdular ve uyumlu kısa şortlarla eşleştirilmiş dalgalı ince çizgili bir takım elbise gösterdiler. Ayrıca gümüş manşetler, bir çift mükemmel ton ve muhteşem gevşek bukleler ile uyluk yüksek stiletto botları salladı. Kocası siyah bir kazak şapka, bej pantolon ve gri şişme yelek ile siyah gömlek giymişti.

Başka bir fotoğrafta, Beyonce ceketini açarak saten sütyenini ortaya çıkarıyor ve başka bir fotoğrafta Jay-Z kendi görünümünü sergilerken arkasından şakacı bir şekilde göz atıyor. Bir tabak istiridye ve bazı lüks görünümlü tatlıların yanı sıra çiftin şarap bardaklarını tokuştururken çekilmiş bir fotoğrafı, platformdaki 309 milyon takipçisine romantik randevu gecesinin içine bir göz atma fırsatı verdi. Tabii ki pembemsi, metalik manikürü mükemmel bir son dokunuştu.

Hayranlarının çoğu tepki vermek için yorum dizisine koştu. Bir takipçi, bal arısı emojisiyle birlikte “Verdiğiniz tüm bu sevgiyi seviyorum” yazdı. Romantik randevu gecesinin başka bir takipçisi, “İkinizin de birlikte yavaş yavaş yaşlandığını görmek çok güzel,” diye yazdı. Aynı anda hem çalışabilen hem de oynayabilen bir Kraliçeyi seviyorum ❤️❤️ bir DÜNYA TURUNDA iken kocasıyla randevusu olan bir eşe sonsuza kadar destek olmak,” dedi üçüncüsü.

Beyonce şu anda masifinin Avrupa ayağının ortasında. Rönesans Dünya Turu, eylül ayına kadar devam edecek. 2019’da verdiği bir röportajda, Jay-Z ile aile ve iş hayatını dengelemenin ve o randevu gecelerine uyum sağlamanın ne kadar önemli olduğunu paylaştı.

Beyonce ve Jay-Z
Raven Varona/Parkwood/PictureGroup/Shutterstock

O sırada ELLE’ye “Benim için en stresli şeyin iş ve yaşam arasında denge kurmak olduğunu düşünüyorum” dedi. “Çocuklarım için orada olduğumdan emin olmak—bırakmak Mavi okulda kapalı, alarak Mevlana Ve Sayın faaliyetlerine odaklanmak, kocamla randevu geceleri için zaman ayırmak ve ailemle akşam yemeği yemek için zamanında evde olmak – tüm bunlar bir şirketi yönetirken zor olabilir. Tüm bu rollerle oynamak stresli olabilir ama bence bu çalışan her anne için hayattır.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/beyonce-pinstripe-shorts-suit-date-jay-z-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir