Jay Leno Yanık Kazasının Ayrıntılarını ve Fotoğraflarını Açıkladı – Hollywood Life


jay leno


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Arka ızgara

jay leno 12 Kasım’da yüzünde, boynunda, göğsünde, ellerinde ve kollarından birinde ikinci derece yanıklar bırakan korkunç bir yanık kazasından sonra hayatta olduğu için şanslı. tarafından yayınlanan 13 Aralık tarihli bir makalede İnsanlar72 yaşındaki komedyen ve CNBC’nin sunucusu Jay Leno’nun Garajı paylaşılan kendisinin fotoğrafları kazadan sonra bir hastane yatağında – ve tüm durumun nasıl geliştiğine dair büyük ayrıntılara girdi.

jay leno
Jay Leno, 12 Kasım 2022’de Burbank, California’da (Backgrid) bir kazada ikinci derece yanıklara maruz kaldıktan sonra klasik arabalarından birini doldururken görüntülendi.

Olay, 12 Kasım’da Jay ve yakın arkadaşının, Dave Killackey, Jay’in Burbank, Kaliforniya’daki devasa garajına park etmiş 1907 model bir Beyaz Buharlı Araba üzerinde çalışıyorlardı. Çıkışa göre ikili, aracın altındaki tıkalı bir yakıt hattını tamir ediyorlardı. “Arabalarla çalışırken çok fazla kaza oluyor. Leno, 13 Aralık’ta yayınlanan röportajda, “Ama bu çoğundan daha büyük,” dedi. İnsanlar dahil edilen fotoğraflar iki arkadaşın üzerinde çalıştığı arabanın.

jay leno
Jay Leno, 12 Mart 2019’da NYC’de ‘Today Show’a gelirken fotoğraflandı. (Sıçrama Haberleri)

Sorunu gidermeye çalışırken Jay, “Yüzüm benzinle doldu” dedi ve ekledi: “Pilot ışığına ne kadar yakın olduğumu biliyordum ve ‘Uh ah’ diye düşündüm.” Daha sonra benzinin reaksiyona girdiğini açıkladı. kıvılcım ve tüm yüzü alevler içinde kaldı. “Tam olarak yüzüm yanıyormuş gibi hissettim. Belki de şimdiye kadar yaşadığınız en yoğun güneş yanığı gibi, bu doğru olur, dedi Jay.

“Dave beni çıkarmadan belki 10 saniye önce arabanın altındaydım. Bundan daha uzun sürerse, gözümü kaybedebilirdim. Panik yapan bir adam değilim ama nefes alırsam ciğerlerimi yakabileceğimi biliyordum,” dedi Jay röportajda. Dave, Jay’i giydiği gömlekle boğarak ona yardım ettikten sonra, sağlık görevlileri kısa süre sonra geldi. İkonik TV programı sunucusunu Grossman Burn Center’a getirdiler. İnsanlar Jay’in hastanedeki cerrahıyla da konuştum, Peter Grossman, “Geldiğinde yanıkları tahmin ettiğimden daha derindi. Jay, yaralarının ciddiyeti düşünüldüğünde ne kadar iyi iyileştiği konusunda kesinlikle aykırı.” Makale ayrıca Jay’in tedavi görürken bir hastane yatağında çekilmiş bir fotoğrafını da içeriyordu.

Yaralarının bir sonucu olarak Jay, iki deri aşılama ameliyatı geçirmek zorunda kaldı. Outlet ayrıca, hiperbarik bir odada dokusunun oksijenlenmesine yardımcı olan birkaç seans yaptığını da belirtti. Dokuz gün hastanede kaldı ve Jay de ifşa oldu. İnsanlar ağrı kesici almayı reddettiğini söyledi. Hastaneden ayrıldıktan bir haftadan kısa bir süre sonra Jay, bir stand-up komedi rutini sergiledi. Komedi ve Sihir Kulübü, California, Hermosa Beach’te yer almaktadır. Şaka yollu, “Kariyerime bir şans verdi, çünkü ‘Tekrar yanmadan önce onu görelim’ gibi bir şey oldu” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/jay-leno-burn-accident-details-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir