Jay Leno, Hastaneden Çıktıktan Sonra Ciddi Yanıklardan Kurtulmayı Ayrıntılarıyla Anlatıyor


jay leno ciddi yanıklarla hastaneye kaldırılmasına neden olan Kasım kazasını düşünüyor.

Öncekinden bir ay sonra Bu gece göster 72 yaşındaki ev sahibi, koleksiyon arabalarından birinde çalışırken benzin yangınında yaralandı – yüzünde, kollarında ve ellerinde sürekli yanıklar var – ilk kez korkunç çetin sınav ve iyileşme yolu hakkında konuşuyor.

Leno, “1907 model bir Beyaz Buharlı Arabaydı” dedi. Hoda Kotb 14 Aralık’ta röportaj yapmak için Bugün. “Yakıt hattı tıkalıydı, ben de altındaydım. Tıkalı gibiydi ve ‘Hattan biraz hava üfle’ dedim ve o da öyle yaptı.”

“Ve aniden, bom, yüzüm gazla doldu,” diye devam etti Leno. “Sonra pilot ışığı sıçradı ve yüzüm alev aldı.”

Şans eseri, Leno’nun uzun süredir arkadaşı Dave Killackey– olayı “korkunç” olarak nitelendiren – hayatını kurtarmak için oradaydı. Leno’nun hatırladığı gibi, “Arkadaşıma ‘Dave, yanıyorum’ dedim. Ve Dave, ‘Pekâlâ’ diyor. ‘Hayır Dave, yanıyorum’ dedim. Ve sonra, “Aman Tanrım.” Arkadaşım Dave beni dışarı çıkardı ve üzerime atladı ve bir nevi yangını söndürdü.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358079/jay-leno-recalls-scary-car-fire-in-first-interview-since-release-from-burn-center?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir