Jay Ellis, Rol Arkadaşı Tom Cruise Hakkında “Beklemeyeceğiniz” Şeyleri Açıklıyor


Tom Cruise ile çalışmak dokuzuncu bulutta olmak gibiydi. glen powell ve Jay Ellis.

Oyuncular, aksiyon yıldızı ile geliştirdikleri bağı çekim süreci boyunca yansıttılar. Tom Silahı: Maverick. Ve özellikle E’ye söyledikleri gibi! 2023 Altın Küre’deki haberler, Tom’un farklı bir yönünü tanıdılar – aktör hakkında hayranlarını şaşırtabilecek bir şey de dahil. (10 Ocak ödül törenindeki diğer yıldızlara buradan bakın.)

Jay, “Aslında inanılmaz bir mizah anlayışı var” dedi. Laverne Cox kırmızı halıda “Bence çoğu insan bunu beklemiyordu.”

Tom’la işbirliği yapmanın “hayal edebileceğiniz her şey” olduğunu ekleyen Jay, 60 yaşındaki kişinin bir akıl hocası ve bir arkadaş olduğunu söyledi.

Ve Glen daha fazla hemfikir olamazdı.

“Tom’dan daha iyi olamaz,” dedi. “Olabildiğince havalı.”

İçinde Top Gun: MaverickGişe rekorları kıran filmdeki performansıyla 80. yıllık Altın Küre’de aday gösterilen Tom, 1986 yapımı filmdeki Pete “Maverick” Mitchell rolünü yeniden canlandırıyor. Jay, 2022 devam filminin oyuncu kadrosunu yüksekten uçan macera filmine hazırlamak için E’ye açıkladı! Geçen Mayıs ayındaki haberler Jerry Maguire yıldızı onları bir “Tom Cruise Bootcamp” a götürdü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361130/glen-powell-and-jay-ellis-reveal-what-you-%22wouldn't-expect%22-about-tom-cruise?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir