Jax Taylor ve Brittany Cartwright VPR’ye Döner mi? Onlar söylüyor…


Aslında, serpinti bitti Tom Sandovalrol arkadaşıyla ilişkisi Raquel Leviss-dokuz yıllık kız arkadaşından ayrılmasına yol açıyor Ariana Madix— hem ekranda hem de ekranda devam eder. Ve çoğu gibi VPR kampı, Scandoval hakkındaki düşüncelerini oldukça net bir şekilde ortaya koyduğunda, Jax bunun gelecek sezonlarda nasıl bir etkisi olabileceği üzerine kafa yorar.

Jax, E’ye “Onlarla kimin çekim yapacağını bilmiyorum, sorun bu,” diye itiraf etti! Skandal sonrası Tom ve Raquel’den haberler. “Mümkün mü? Her şey mümkün ama onlarla kimin filme çekileceğini bilmiyorum.”

Her zaman Schwartz & Sandy’nin diğer yarısı vardır: Tom Schwartz.

Brittany, “Belki de Schwartz, bu noktada gerçekten onlarla film çekecek gibi hissettiğim tek kişi olur,” diye alay etti, “Yani asla bilemezsin demek istiyorum.”

Jax ve Brittany kameraların önüne dönmeye hazır olsalar da, hayranlar şimdilik onları yeni podcast’leriyle mikrofonun arkasından yakalayabilir. Jax ve Brittany ile Gerçeklik Vurulduğunda28 Mart’ta çıkış yaptı.

Brittany, “Biz de çok heyecanlıyız,” dedi. “Yaşanacak çok şey var. Harika olacak.”

Jax, “Bize biraz zaman verin, harika hale getireceğiz. Bizim de yaşayacak çok şeyimiz var. Şimdiye kadar indirdiğiniz için herkese teşekkür ediyoruz ve sabırsızlanıyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369622/would-jax-taylor-and-brittany-cartwright-return-to-lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-they-say…?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir