Javon Walton Umbrella Academy’ye Dönecek mi? Ritu Arya Diyor ki…


Lila, 12 yaşındaki Stan’in annesi olmasa da, Diego’nun çocuğuna hamile olduğunu ve Stan’i erkeğinin ebeveynlik becerilerini test etmek için kullandığını öğreniyoruz. Ve Diego o kadar da kötü olmayan bir baba için yapılırken, Arya, Lila’nın “bu konuda en iyisi olmayabileceğine” inandığını söyledi.

33 yaşındaki karakter, şovun eski büyük kötü karakteri The Handler tarafından büyütülürken, “En iyi annesine sahip olmadı” dedi.Kate Walsh). “Çoğu insandan farklı bir şekilde yetiştirildi. Tüm zamanını seyahat ederek ve suikastçı olarak geçirdi. O yüzden bu annelik içgüdüsü nasıl olacak bilmiyorum.”

Her şeyin ötesinde, Lila sonunda Diego’ya olan gerçek hisleriyle uzlaştı, Arya, karakterinin “işe yarayıp yaramayacağını görmekten” korktuğunu söyledi.

Aktris, “Sadece sevilmek istiyor ve Diego’yu seviyor” dedi. “Ve bence onu terk edeceğinden korkuyor ve bıraksa bile bu gerçekten bir aile kurmaktan daha kolay olabilir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335671/the-umbrella-academy-s-ritu-arya-teases-javon-walton-s-future-on-the-show?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir