Jason Sudeikis, Son Otis’i Velayet Savaşı Ortasında Futbol Maçına Aldı – Hollywood Life


Jason Sudeikis, Son Otis'i Velayet Savaşı Ortasında Futbol Maçına Aldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Jason Sudeikis47 yaşındaki oğluyla kaliteli zaman geçirdiği 18 Eylül’de olabildiğince mutlu görünüyordu. Otis. Oyuncu ve sekiz yaşındaki çocuk, Londra, İngiltere’deki Brentford Community Stadyumu’nda Brentford ve Arsenal arasında bir futbol maçı izledi ve birbirine yakın kaldı kalabalığın içinde yürürken. Sevecen baba, ön tarafında beyaz “MÜCEVHERLERİ ÇALIŞTIR” yazan siyah bir kapüşonlu, ten rengi pantolon ve beyaz ve siyah beyzbol şapkası giyerken, en büyük çocuğu gri bir beyzbol şapkası giyiyordu. kansas şehir şefleri kapşonlu ve siyah pantolon.

Jason ve Otis’in çıkışı, eski sevgilisiyle bir kamu velayet savaşından geçerken ortaya çıkıyor. Olivia WildeOtis ve Jason’ın kızının annesi olan 38 yaşındaki oyuncu. Papatya, 5, birkaç ay önce Las Vegas, NV’deki Comic-Con’da sahnede bir konuşma yaparken eski sevgilisi tarafından gözaltına alındı. Gazeteler, Jason’ın geçen Ekim ayında New York Şehri Aile Mahkemesi’nde kendisine karşı dava açmasının ardından, çocukların onunla birlikte Brooklyn, NY’de yaşamasını, kendisi ise Los Angeles, CA’da birlikte yaşamasını istediğinde geldi.

Jason Sudeikis, Olivia Wilde
Jason ve Olivia, önceki bir gezi sırasında Otis ile. (MEGA)

Olivia, şimdi çıkıyor Harry Stilleri, ayrıca Otis ve Daisy’yi şarkıcının yaşadığı Londra’ya taşımayı düşündüğü bildirildi. Çift, Ocak 2021’de aşklarını halka açtı ve o zamandan beri ayrılmaz görünüyorlardı. Filminde başrollerden birini üstlendiğinde tanıştılar ve romantizmlerine başladılar. Endişelenme Sevgilimve eskisi için Jason’dan ayrıldığına dair söylentiler olmasına rağmen Tek yön üye, önceki bir röportajda onları çürüttü.

“Jason’ı Harry için terk ettiğim fikri tamamen yanlış,” dedi. Vanity Fair. “İlişkimiz ben Harry ile tanışmadan çok önce bitmişti. Biten herhangi bir ilişki gibi, bir gecede bitmedi. Ne yazık ki Jason ve benim çok engebeli bir yolumuz vardı ve pandeminin başlangıcına doğru ilişkiyi resmen sonlandırdık.”

Jason Sudeikis, Olivia Wilde, Çocuklar
Jason ve Olivia, önceki bir spor maçında çocuklarıyla birlikte poz veriyor. (John Fotoğraf/Shutterstock)

“Kilitlenme sırasında iki çocuk yetiştiriyorduk, bu yüzden o zaman boyunca birlikte ebeveynlik yaptık” diye devam etti. “Birlikte yaşamanın artık çocuklar için yararlı olmadığı anlaşıldığında, YAPILMAMASI gereken sorumlu şey haline geldi, çünkü farklı evlerde yaşayan arkadaşlar olarak daha iyi ebeveynler olabilirdik.”

Olivia, bir yargıç California’nın çocuklarının ana eyaleti olduğuna karar verdiğinde yasal bir galibiyet almaya devam etti. Dosyaya göre, Mayıs ayında “Kaliforniya Yüksek Mahkemesi’nde LA’da ebeveyn ilişkisini belirlemek” için bir dilekçe verdi. Günlük postave hukuk ekibi, Jason’ın velayet davasını 18 Mayıs’ta yasal olarak reddetmek için harekete geçti.

Bir kaynak, velayet savaşının şimdi Kaliforniya’da yargılanması bekleniyor, bu yüzden oradaki mahkemede “her şey yeniden başlayacak” dedi. İçeriden biri, “O ve Jason birbirleriyle konuşmuyorlar, bu yüzden gözaltı programı hakkında iletişim kurma konusunda yardıma sahipler” dedi. Ayrıca, Olivia’nın “velayet draması yüzünden üzgün” olmasına rağmen, çocuklarının babalarını “mümkün olduğunca” görmesini istediğini ve “herkes için en iyi yaşam durumunu bulabileceklerini umduğunu” söylediler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/18/jason-sudeikis-son-football-game-london-custody-battle-olivia-wilde-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir