Jason Sudeikis, Emmy Ödüllerini Kazandıktan Sonra Kids Otis ve Daisy’ye Teşekkür Etti – Hollywood Life


Jason Sudeikis Emmy Ödülleri 2022


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Phil McCarten/Invision/AP/Shutterstock

Jason Sudeikis çocuklarına teşekkür etti Olivia Wilde, Otis (2014 doğumlu) ve kızı Papatya (2016 doğumlu), Pazartesi gecesi Emmy Ödülleri’nde ikinci kez ödül almak için yükselirken – bu sefer kendini iyi hissettiren TV şovu için Olağanüstü Komedi Dizisi Ted Kement. “Otis, Daisy, seni çok seviyorum” dedi, 3. sezon için geri dönüş alayı yaparak. “Bir noktada 3. sezonda görüşürüz!” Ayrıca prodüksiyonun “iyi ve kötüyü” nasıl ele aldığından da uzun uzun bahsetti. Kısmen, “Bu şovu izleyen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Jason Sudeikis Emmy Ödülleri 2022
Jason Sudeikis, 12 Eylül 2022’deki Emmy Ödülleri’nde En İyi Komedi Dizisi ödülünü alıyor. (Phil McCarten/Invision/AP/Shutterstock)

“Gösteriye oy veren herkese teşekkür ederim, şovda çalışan herkese teşekkür ederim. Warner Brothers, Apple, Doozer ofislerindeki tüm aramalara cevap veren herkes. Herkes üretimde. COVID kadromuzun ikinci sezonu çok büyüktü, ”diye devam etti yıldız. “Tek bir kapanma yaşamadık ve bu, siz erkeklerin ve kadınların bizim için yaptıklarından dolayı çok fazlaydı. Bize yardımcı olan, etrafımızda bu muhteşem futbol stadyumlarını, futbol stadyumlarını inşa eden post prodüksiyondaki herkes. Gösteri iyi ve kötü hakkında ve bu gösteri hayatın gerçeği hakkında. Bu şov tüm bunlarla ilgili, ama çoğunlukla bu şeylere verdiğimiz tepkiyle ilgili. Ve gösterimize verdiğiniz yanıt çok büyük. ”

Jason’ın yorumları, ayrılmasını çevreleyen dramanın ortasında geldi. Endişelenme Sevgilim müdür. 46 yaşındaki komedyen ve uzun zamandır sevgilisi olan 38 yaşındaki Olivia, 2020’de yollarını ayırdılar – ancak o zamandan beri, eski ikilinin başına bir dizi olumsuz olay düşmüş gibi görünüyor.

Olivia’nın filminin yıldızıyla çıkmak için Jason’dan ayrıldığına dair dedikodular havada uçuştu. Harry Stilleri, 28 – ve son zamanlarda onlara “horsesh**” diyerek bu söylentileri açıkça reddediyor. Yine de, Olivia’ya Nisan ayında Las Vegas’taki CinemaCon’da sunduğu sahnede velayet belgeleri sunuldu. Jason zamanlama ve yerle ilgisi olduğunu inkar etse de, bazıları için dokuz yılın nişanlarını sona erdirme sürecinden nasıl geçtiği konusunda kırmızı bayraklar yükseltiyor gibiydi. Önyüklemek için, Olivia’nın kadrosu Endişelenme Sevgilim filmin vizyona girmesiyle ilgili bir sürü söylentiye de saplandı.

Jason Sudeikis Emmy Ödülleri 2022

Olivia, eski One Direction imzacısı ile olan sevgi dolu ilişkisini sürdürürken, Jason bugüne kadar devam etti. Keeley Hazell, 35, Mayıs ayında kendi yollarına gitmeden önce yaklaşık bir yıl boyunca. Yine de bir kaynak, görünüşte tırmanan çatışmaya rağmen Jason’ın çocuklarının annesi olarak eski aşkına saygı duyduğunda ısrar ediyor.

Kaynağımız, CinemaCon’daki görünümünün ardından Nisan ayında HollywoodLife’a ÖZEL OLARAK “Jason bir milyon yıl geçse Olivia’yı utandırmaya çalışmaz” dedi. “O, çocuklarının annesi ve ilişkileri yürümese de, onu asla kasıtlı olarak utandırmaz veya küçük düşürmez.”

Jason Sudeikis ve ailesi
Jason Sudeikis, Olivia Wilde ve çocukları Otis ve Daisy. (John Fotoğraf/Shutterstock

Kaynak ayrıca, büyük etkinlikte halka açık olarak sunulmasını istemediğini iddia etti. “Jason, Olivia’nın CinemaCon’da servis edildiğini öğrendiğinde hepimiz kadar şok oldu,” dediler. “Ünlü bir figür olarak her zaman halkın gözünde olduğunuzu biliyor ama bu şekilde düşeceğini hayal bile edemezdi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/jason-sudeikis-thanks-kids-otis-daisy-emmy-awards/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir