Jason Oppenheim, Chrishell Stause’un Cinselliğiyle İlgili Videosuna Tepki Verdi


Güneş batmış olabilir Jason Oppenheim ve Chrishell DurağıAma bu aralarında kötü kan olduğu anlamına gelmez.

Konuyla ilgili örnek: Jason’ın Chrishell’in Avustralyalı şarkıcıyla “derin bağlantısı” hakkında yayınladığı yeni bir videoya tepkisi G ÇevirmeHayranları onun cinselliğini sorguladıktan sonra ikili olmayan olarak tanımlayan. 10 Mayıs’ta, gün batımını satmak star ve Oppenheim Group’un kurucusu, yeni ilişkisini sona erdirmek ve eski sevgilisine sevgilerini göndermek için dört dakikalık videoyu paylaşan Chrishell’e desteğini gösterdi.

Klipte Chrishell, “Jason ve ben gerçekten birbirimiz için en iyisini istediğimize” inandığını söyledi.

Ve Jason’ın “birisi olmamasına rağmen [who he’s dating] hakkında konuşmak için” gün batımını satmak Emlakçı, Chrishell’in G Flip romantizmiyle halka açıklandığı özel birleşme sırasında, eski sevgilisinin “olması gerektiği gibi en iyi hayatını yaşadığını” açıkladı.

Chrishell, Jason’ı “En iyi hayatını yaşadığını biliyorum ve onun için istiyorum” diyerek devam etti ve G Flip ile olan yeni ilişkisini ekledi “Birbirimize karşı gerçek bir saygı ve sevgimiz olduğunu azaltmıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330435/jason-oppenheim-reacts-to-chrishell-stause-s-new-video-about-her-sexuality?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir