Jason Oppenheim, Chrishell Stause Split’ten Sonra Yunanistan’da Modeli Öpüyor


O zili çal, Jason Oppenheim ilerliyor.

bu günbatımı satış Fransız modelle öpüşen yıldız görüntülendi Marie-Lou 8 Temmuz’da Yunanistan’ın Mykonos kentinde tatil yaparken.

Emlak patronu henüz ilişki hakkında yorum yapmazken, bir görünüm yaptı. modelin Instagram Hikayeleri, ikisinin Yunan adasında takıldığını doğruladı. Marie-Lou, 45 yaşındaki bir gün batımı fonunda poz verirken koluyla bir fotoğraf yayınladı. İnsanlar. Fotoğrafa, “6. günbatımı sezonu yakında satılacak” notunu düştü.

Jason’ın PDA dolu Yunanistan gezisi, ayrılmasından yedi ay sonra geliyor Chrishell Durağı. günbatımı satış izleyiciler, Temmuz 2021’de kamuoyuna açıklanan ilişkilerinin Netflix realite şovunun beşinci sezonunda oynandığını gördü. Ancak nihayetinde iki iş arkadaşı, bir aile kurmak konusunda farklı görüşleri olduğu için işleri bitirdi.

Chrishell, Aralık ayında Instagram’da “Jason benim en iyi arkadaşımdı ve öyle” dedi ve “aile fikirlerimizin nihayetinde uyumlu olmaması dışında, birbirimize duyduğumuz saygı ve sevginin miktarı gelecekte değişmeyecek.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337759/selling-sunset-s-jason-oppenheim-kisses-model-marie-lou-in-greece-after-chrishell-stause-split?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir