Jason Momoa ve Eiza Gonzalez Motosiklet Gezisi İçin Yeniden Bir Araya Geldi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jason Momoa ve Eiza Gonzalez Motosiklet Gezisi İçin Yeniden Bir Araya Geldi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Görünüşe göre aşk yine havada! Raporların ayrılmasından bir aydan biraz fazla bir süre sonra, Jason Momoa ve Eiza Gonzalez geri dönmüş görünüyor! bu su adamı yıldız ve Ambulans aktris, 28 Temmuz Perşembe günü Malibu’da bir motosiklet yolculuğunda rahatlarken görüldü. Eiza, fotoğraflarda görüldüğü gibi şık bir üniversite ceketi giyerken kollarını beline dolarken Jason açık pembe bir kapüşonlu ve haki pantolonu salladı. burada. Çift kesinlikle başka bir şans veriyor gibi görünüyor!

Jason Momoa ve Eiza Gonzalez Motosiklet Gezisi İçin Yeniden Bir Araya Geldi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Jason Momoa ve Eiza Gonzales, ayrıldıklarına dair haberlerin ardından Temmuz 2022’de birlikte bir motosiklet yolculuğunda görüntülenmişti. (Deklanşör)

Haziran ayında, Jason ve Eiza’nın bir eşya oldukları doğrulandıktan kısa bir süre sonra ayrı yollarına gidecekleri söylendi. Bir kaynak, “Onlar sadece çok farklı insanlar” dedi. İnsanlarbir başkasının dediği gibi, “Halka açık olmadan bir süre önce sessizce çıktıkları için birbirlerini çok seviyorlar, [but] farklı yaşam evrelerindedirler.” Yıldızlar, Jason’ın Eiza’nın galasında görülmesinden sonra Nisan ayında romantizm söylentilerini daha yeni alevlendirdiği için serpinti ani görünüyordu. Ambulans.

Bir kaynak, ilişkilerini düşük seviyede tutmalarına rağmen, ikisinin bir madde olduğu haberi yayıldığında, bir kaynak söyledi. HollywoodYaşam Eiza’nın ikili arasında neler gelişebileceğini görmek için “heyecanlı” olduğunu SADECE. İçeriden biri, Eiza kariyerine odaklandığı ve Jason’ın eski karısıyla olan ayrılığından yeni çıktığı için, her ikisinin de statü açısından hâlâ bekar olduğu konusunda ısrar etti. Lisa Bonet.

“Jason şu anda gerçekten sadece eğleniyor,” diye açıkladı içeriden o sırada. “Eiza ile uzun süredir görüşmüyor, yani işler henüz o kadar ciddi değil. Şu anda kimseyle anlaşmayı planlamıyor, ancak potansiyeli görüyor ve onu daha iyi tanımaya devam etmek istiyor.”

Ocak ayında Jason ve Lisa, dört yıllık evlilik ve 16 yıllık flörtün ardından ayrıldıklarını açıkladılar. O sırada verilen bir açıklamada, eski çift, “olmayı öğrendiğimiz kişi olmak için birbirimizi özgür bırakmak” için ayrıldıklarını söyledi. İkonik ikili iki çocuğu paylaşıyor: kızı lola14 ve oğlu Nakoa-Kurt, 11.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/jason-momoa-eiza-gonzalez-reunite-motorcycle-ride-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir