Jason Momoa Motosikletle Kafa Kafaya Kazaya Karıştı – Hollywood Life


Jason Momoa


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Jason Momoa42 yaşındaki , 24 Temmuz Pazar günü bir motosikletin şerit atlayıp kafasına çarptığı korkunç bir araba kazasına karıştı. HollywoodYaşam Kaliforniya Otoyol Devriyesi’nden kazanın ayrıntılı bir hesabını veren polis raporunu aldı. Neyse ki, herkes iyi olacak.

Rapora göre, “24 Temmuz 2022’de, yaklaşık 1101 saatte, California Otoyol Devriyesi, West Valley Area, bir araç ve bir motosikletin karıştığı bir trafik çarpışması raporuna sevk edildi.” Jason, 1970 model bir Oldsmobile’de Eski Topanga Kanyon Yolu’nda doğuya doğru gidiyordu. Vitaliy Avagimyan Tarzana, California – “çift sarı çizgiyi geçerek doğuya giden şeritlere, doğrudan Jason Momoa’nın aracının yoluna girdi. Bu çarpışma sonucunda Bay Avagimyan motosikletinden fırladı. Çarpışmadan sonra Bay Momoa, Bay Avagimyan’a yardım etmek için aracından indi ve yoldan geçen bir sürücüyü 9-1-1’i aramak için işaretlemeyi başardı.”

“Bay. Avagimyan, küçük, hayati tehlike oluşturmayan yaraların tıbbi tedavisi için ambulansla Northridge hastanesine nakledildi.”

Kazanın kesin nedeni araştırılıyor. HollywoodYaşam korkunç çilenin ardından bir açıklama için Jason’ın temsilcileriyle temasa geçti, ancak henüz haber alamadık.

Jason Momoa Motosikletle Kafa Kafaya Kazaya Karıştı – Hollywood Life
Jason Momoa önceki bir gezi sırasında. (MediaPunch/Shutterstock)

Jason şok edici kaza sırasında bir arabada olmasına rağmen, bazen kendi motosikletini sürdüğü de biliniyor. bu su adamı star düzenli olarak bisikletin üzerinde ve çevresinde görülüyor ve her zaman harika ve heyecan verici bir zaman geçiriyor gibi görünüyor. En son motosiklet görüntülerinden biri bu yılın başlarında Malibu’da bir gezintiye çıktığı zamandı.

Jason, Los Angeles çevresinde yaptığı geziler için manşetlere çıkmadığında, bunu eğlenceyle ilgili etkinliklere katılarak yapıyor. Sevecen baba çocuklarıyla poz verdi, lola15 ve Nakoa-Kurt13, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Lisa Bonet, film galalarının kırmızı halısında ve her zaman unutulmaz bir an. Etkinlikler için şık moda seçimleri ve fotoğraf çekimleri sırasındaki mutlu gülümsemeleri arasında, Jason’ın bir baba ve ünlü olarak etkisinin güçlü olduğunu görmek çok açık.

Jason Momoa
Jason Momoa, bazen bindiği motosikletinde. ( MASSIMO PERCOSSI/EPA-EFE/Shutterstock)

Ayrıca yakın zamanda bir BM okyanus koruma konferansına katıldı ve çocukları da ona katıldı. Jason, gençleriyle şirin bir fotoğraf çektirmenin yanı sıra etkinlikte oturup sohbet etti. Kısa bir süre önce BM Çevre Programı’nın Su Altında Yaşam Savunucusu seçildi ve bu davaya olan bağlılığını sosyal medyada gururla duyurdu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/jason-momoa-crash-motorcycle/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir