Jason Momoa, Kötü Dante Reyes Olarak Yüce Reigns – Hollywood Life


Jason Momoa


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evrensel Resimler

bu hızlı ve Öfkeli Aile, vermeye devam eden hediyedir. 20 yıldan fazla bir süre sonra, Hızlı franchise hala tüm yakıtı sinemalara getiriyor. Hızlı X19 Mayıs’ta, sonun başlangıcını (görünüşe göre) işaret ediyor ve film, özellikle büyük silahları ortaya çıkarıyor Jason Momoa’nın Dante Reyes.

Hızlı X bir intikam hikayesi ve intikam susuzluğunun bizi kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak nasıl uçurumun ötesine götürebileceğini. Dante, Dom ve Brian’ın alaşağı edilmesine yardım eden Hernan Reyes’in oğludur. Hızlı beş. On yıl sonra Dante, Dom’a acı çektirmeye kararlıdır ve bu, Dom’un ailesinin peşine düşmek anlamına gelir.

Jason Momoa
Dante Reyes rolünde Jason Momoa. (Evrensel Resimler)

Ama Dante senin sıradan kötü adamın değil. Jason, Dante olarak tamamen aklından çıkmayı tamamen benimsiyor. Her sahneyi çiğniyor ve 5 yıldızlı bir yemek yapıyor. Hızlı X. Dante kaçık, öngörülemez, komik ve tehlikelidir. O lezzetli bir şekilde kötü ve yarattığı kaostan keyif alıyor. bu Hızlı Franchise’ın sıra dışı bir kötü adama ihtiyacı vardı ve bunu Jason’la fazlasıyla yakaladılar. O sahibi film.

Geri dönen kadro, hepimizin görmek istediği ve ihtiyaç duyduğu şeyleri getirmeye devam ediyor. Hızlı filmler. Özel bir duyuru yapılmalı Leo Abelo Perry, küçük Brian’ı oynayan genç. Yanında kendini tutuyor Vin Dizel Ve John Cena. Küçük Brian ve amcası Jakob, filmdeki en keyifli anlardan bazılarını yaşıyor.

izlediğinizde Hızlı film, kalbinizin arzuladığı tüm araba kovalamacalarını ve aksiyon sahnelerini alacağınızı biliyorsunuz. Hızlı X Dante’nin yaratmayı sevdiği türden bir kargaşanın tonunu gerçekten belirleyen uzun (ve tamamen saçma) yüksek hızlı bir kovalamaca ile Roma’yı tamamen ele geçirerek bahsi büyük ölçüde yükseltiyor. Hızlı X yerçekimi ve fizik yasalarına meydan okumaya devam ediyor, ancak bu Hızlı film. Bütün bunlar kimin umurunda? Bir sonrakini görmek için sinemaya her gittiğinizde tam olarak ne alacağınızı bilirsiniz. Dom ve helikopterleri içeren kovalamacalardan dik bir barajda güvenli bir yarışa kadar, Hızlı X pedala basmaya devam ediyor.

Vin Dizel
Dom Toretto rolünde Vin Diesel. (Evrensel Resimler)

Film boyunca, Dom’un Dante ile olan savaşının çıtasını gerçekten yükselten pek çok sürpriz sürpriz var. Hızlı X’ler bitiş ve kredi sonrası sahne kesinlikle daha fazlasını istemenize neden oluyor ve bunun, bu son üçlemenin yalnızca ilk bölümü olduğu açık. Hızlı X nasıl bir film olduğunu çok iyi biliyor. Asla olmadığı bir şey olmaya çalışmıyor. Saf gişe rekorları kıran eğlence. Tank, söz konusu olduğunda boş olmaktan çok uzaktır. Hızlı franchise, orası kesin. Bir sonraki taksiti getirin!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/fast-x-review-jason-momoa/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir