Jason Momoa, Amber Heard’ın ‘Aquaman 2’ Rolünü Korumak İçin Savaştı – Hollywood Life


Jason Momoa Amber Heard


Galeriyi görüntüle

Dava açtıktan sonra bile Johnny Depp iftira için, kehribar duydu Hollywood’daki bazı meslektaşlarından destek aldı. 23 Mayıs tarihli yeni ifadede, eğlence sektörü danışmanı Kathryn Arnold 36 yaşındaki Amber’in Mera rolünü sürdürmesinin tek nedeni olduğunu iddia etti. su adamı 2 çünkü yıldızın desteğine sahipti Jason Momoa42 ve filmin yönetmeni James Wan. Kathryn’e göre, ikisi onu filmde tutmak konusunda “kararlıydı”. New York Postası.

Kathryn, Fairfax, Va. mahkeme salonuna, “O sadece iyi bir oyuncu olduğu an değildi, aynı zamanda DC Comics için en başarılı filmde olduğu için dünyaca ünlüydü” dedi. Mera’yı oynayan kariyer hamlesi Amber içindi. “Kariyerinin başlaması için onun için olağanüstü bir andı.” Bunun yerine, Kathryn, 58 yaşındaki Johnny, 2018’de Amber için yaptığı op-ed’in ardından kendisine hakaret davası açtığında Amber’in kariyerinin düştüğünde ısrar etti. Washington Post burada aile içi istismardan kurtulan biri olduğundan bahsetti. Parçasında Johnny’nin adını vermese de, o sırada çiftin yakın zamanda ayrıldığı düşünüldüğünde, bunun onunla ilgili olduğuna inanılıyordu.

Jason Momoa Amber Heard
Yeni ifadeye göre Jason Momoa, Amber Heard’ı ‘Aquaman 2’de tutmak için savunmaya geldi (Fotoğraf: Shutterstock)

Kathryn, Johnny ona dava açtıktan sonra Amber’in gelecekteki projelerde ve onay anlaşmalarında 45 ila 50 milyon dolar kaybettiğini iddia etmeye devam etti. Ayrıca, Amber’in şu anda sosyal medyada perili olduğunu söyledi. Edward Makaseller Aktör, “Ne zaman bir yere görünse, sosyal medya olumsuzluk kampanyası yeniden başlıyor.

Bir hafta önce 17 Mayıs’ta Amber benzer bir duyguyu paylaştı. “Kariyerimi elde ettikten sonra kariyerimi sürdürmek için gerçekten çok mücadele etmem gerekti. [restraining order against Depp]”, başına 17 Mayıs’ta ifade verdi. Vanity Fair. “Fırsatları kaybettim. İşlerden ve kampanyalardan atıldım. İşimi ve bugüne kadar sahip olduğum en büyük film fırsatını korumak için savaştım [with] Adalet Ligi seçeneği ile [star in] su adamı. İçeride kalmak için gerçekten çok savaşmak zorunda kaldım Adalet Ligi çünkü o zaman boşanma zamanıydı.”

Jason Momoa Amber Heard Aquaman'i
Jason Momoa ve Amber Heard ‘Aquaman’da (Fotoğraf: Everett)

Kathryn, davanın ardından Amber’in kariyerinin nasıl olumsuz etkilendiğini açıkladıktan sonra Johnny’nin iddia edilen bazı kusurlarına dikkat çekti. Aktör hakkında “Eh, dengesiz davranışlar, gecikmeler, uyuşturucular ve alkol kullanımı hakkında konuştuk” dedi ve bunun “talihsiz bir sorun … olduğuna inandığını” ekledi. Bütün bunlar halka açık.”

Öte yandan Johnny’nin ekibi davanın kendisini de olumsuz etkilediğini söyledi. Örneğin, Johnny’nin yetenek yöneticisi Jack Whigham ikonik olandan atıldığını söyledi Karayip Korsanları Amber’in makalesini takip eden franchise. Popüler film serisinin altıncı bölümünden 22 milyon dolar kazanmaya ayarlandı.

Johhny’nin 2019’da Amber’e açtığı hakaret davası 50 milyon dolar. Amber, Johhny’ye 100 milyon dolarlık tazminat davası açıyor. Johnny, 2020’de İngiliz gazetesine açtığı bir hakaret davasını kaybetti, GüneşAmber’den alıntılar içeren Washington Post makale.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/23/jason-momoa-fought-keep-amber-heard-aquaman-2-role/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir