Jason Alabaster kimdir? ‘Bekarlığa Veda Yıldızı’ Hakkında Gerçekler – Hollywood Hayatı


jason kaymaktaşı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Zıtların birbirini çektiğini söylüyorlar ve bu kesinlikle böyle görünüyor. Gabby Windey ve jason kaymaktaşı 19. sezonda bekarlığa veda. Gabby cana yakın ve şapşalken, Jason biraz daha utangaç ve abartısız ama şu ana kadar dizide oldukça duygusal bir bağ kurdular. 22 Ağustos bölümünde Jason, Gabby’yi ailesiyle tanıştırmak için eve götürecek ve o, bunu yapma şansına sahip olacak üç adamdan biri. Aşağıdaki beş gerçekle Jason hakkında daha fazla bilgi edinin.

jason kaymaktaşı
Jason Alabaster’ın ‘The Bachelorette’ için promo çekimi. (ABC)

Jason Ne Yapar?

Jason, Santa Monica, California’da bir Yatırım Bankacısıdır. B. Riley Financial’da Kurumsal Sermaye Satışlarında çalışıyor. Şirket, “çeşitli işbirlikçi ve tamamlayıcı iş yetenekleri aracılığıyla müşterilerinin stratejik, operasyonel, finansal danışmanlık ve sermaye ihtiyaçlarını karşılamak için özel finansal çözümler sunmaktadır.”

Jason Üniversiteye Nereye Gitti?

Jason, Rollins College’a gitti. 2014 yılında mezun oldu. Okul Florida’da bulunuyor ve Jason Ekonomi bölümünden mezun oldu. Üniversiteden önce Jason, memleketi Memphis, Tennessee’deki Lozan Collegiate School’da öğrenciydi.

gabby windey johnny dephillipo erich schwer jason kaymaktaşı
Gabby Windey ‘The Bachelorette’ programında son üç erkeğiyle birlikte. (ABC)

Jason Bir Tenisçidir

Jason, Rollins’te eğitim görmenin yanı sıra NCAA tenis takımındaydı. 2010’daki birinci sınıfından son yılına kadar oynadı.

Jason’ın Daha Önce Kendi Şirketi Vardı

Jason, yatırım bankacılığına girmeden önce üniversiteden sonra kendi şirketini kurdu. Geçici dövmeler satan şirket, Rollins College tenis takım arkadaşı tarafından kuruldu. İkili, dövmeleri festivallerde satarak başladı ve sonunda bazı mağazalarda piyasaya sürüldü.

Jason Bir Partnerde Ne Arıyor?

ABC biyografisi, “Jason, maceraperest, güvenilir ve güneş batarken birkaç içkinin tadını çıkaracak bir kadın arıyor” diyor. “Otantikliğe değer veriyor ve onu bulduğunda hislerin ona bilmesi gereken her şeyi anlatacağını söylüyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jason-alabaster-the-bachelorette-4820677/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir