Janet Jackson’ın Turnedeki Şok Eden Dans Hareketi: Video – Hollywood Life


Janet Jackson'ın Turnedeki Şok Eden Dans Hareketi: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Richard Isaac/Shutterstock

jane jackson Bazı müstehcen dans hareketlerinden çekinecek biri yok ve Pennsylvania’daki duruşu sırasında bunu bir kez daha kanıtladı. Tekrar birlikte Cuma gecesi tur. 57 yaşındaki pop süperstarı, sahnede bir sandalyede otururken bir yedek dansçının arkasına geçip ellerini kasıklarına doğru kaydırırken seksi çekiciliğini ve daha da seksi koreografisini sergiledi. TikTok altında.

@itot54joni

Janet Jackson, Dansçıyla Flört Ediyor, Sahnede Tekrar Birlikte Tur 2023’te Kasık Tutuyor

♬ orijinal ses – Itot joni

Şok edici sahne, öncekinden sadece biraz daha şaşırtıcıydı. Lil Kim gerçekleştirmek Michael Jackson anlarda aynı sahnede saygı duruşu (altta). Kadın rapçinin Jackson ailesinin büyük bir destekçisi olduğu belliydi, çünkü fan klipleri internete düşüyordu. twitter ayrıca konserden önce Janet’e koştuğunu ve “Seni Çok Özledim” hit yapımcısına hayranlık duyduğunu göster.

Janet’in müstehcen hareketi aynı zamanda onun kötü şöhretli “gardırop arızasını” anımsatıyordu. Justin Timberlake 2004 Super Bowl devre arası şovunda. Ancak, olayın sonuçları nedeniyle “iptal edilen” ilk ünlülerden biri olmak yerine, Janet’in hayranları turne dans hareketlerinin her bir parçasını kucakladı ve onu neşelendirdi!

Hayranları ve hayranı Lil Kim’in yanı sıra Janet, mega film yıldızından da biraz sevgi gördü. Tom Cruise! bu Top Gun: Maverick 60 yaşındaki simge, 12 Mayıs Cuma günü yaptığı gösteriden önce Kuzey Karolina, Charlotte’ta müzik efsanesiyle bir fotoğraf çekti. Janet fotoğrafı onunla bile paylaştı. instagram“T, seni görmek çok güzeldi ve birlikte biraz zaman geçirmek güzeldi.”

Janet’in sahne arkası buluşması İmkansız görev yıldız, eski karısıyla fotoğraf çektikten sadece iki gün sonra geldi katie holmes. bu Dawson’ın Deresi kızı paylaşan şap Suri16, Tom’la birlikte, Janet’in Madison Square Garden’daki gösterisinin tüm ihtişamını aldı.

Janet merakla beklenen Together Again Turunu 14 Nisan 2023’te Hollywood, Florida’da başlattı. O katılacak ludacris 21 Haziran’da Seattle’da bitene kadar Toronto, Atlantic City, Dallas ve daha fazlasındaki durakları içeren 38 tarihin tümü için.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/janet-jackson-shocking-dance-move-tour-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir