Janet Jackson’ın Dannielyn Birkhead’in Kıyafeti Üzerindeki Duyguları – Hollywood Life


dannielynn birkhead, janet jackson
Resim Kredisi: Shutterstock

Janet Jackson bunu görmek açıkça gururlandırdı Dannielynn Birkhead şarkıcının 2003 yılında Kentucky Derby partisinde giydiği kıyafetin aynısını giydi. 55 yaşındaki Janet’e yakın bir kaynak, şunları söyledi: HollywoodYaşam SADECE 15 yaşındaki Dannielynn tarafından 6 Mayıs Cuma günü düzenlenen yıllık etkinliğe saygılarını sunarken “havaya uçtuğunu” söyledi.

Kaynak, Janet’in hem şaşırdığını hem de Dannielynn’in hafta sonu Barnstable Brown Gala’da giydiği kıyafetin aynısını giydiğini görmekten gerçekten mutlu olduğunu açıkladı. “Janet, Dannielynn’in ikonik kıyafetini giydiğini görünce çok şaşırdı. Gözlerine inanamadı ve Dannielynn’in kesinlikle çok etkileyici göründüğünü düşündü” diye açıkladılar. “Janet öyle olması gerektiğini hissetti, derbide onlarla karşılaştı ve daha kibar olamayacaklarını düşündü.”

Janet, hem Dannielynn hem de babasıyla kendi deneyimlerini paylaşmaktan heyecan duyuyordu. Larry, aynı zamanda gençlerin Derby ile ilgili kendi deneyimlerini öğrenirken. “Dannielynn’i bu bakışla görmek, yaklaşık 20 yıl öncesine ait pek çok harika anıyı geri getirdi ve Janet’in gerçekten duygulanmış hissetmesini sağladı. Larry ve Dannielynn, Janet’e Kentucky Derbisinin onlar için her zaman özel bir gelenek olduğunu açıkladılar çünkü Larry burada tanıştı. [Dannielynn’s mom] Anna [Nicole Smith]Kaynak, Dannielynn’in kıyafeti nasıl giymeye karar verdiğini söylemeden önce dedi. “Dannielynn’in tipik olarak parlak ve renkli bir şeyle nasıl gittiğini açıkladılar, ancak bu yıl işleri biraz değiştirmek istedi ve Janet tekrar performans gösterdiğinden, daha iyi bir kutlama şekli hayal edemezdi. Janet, Dannielynn’in onu özel bir şekilde takdir etmesinden o kadar onur duydu ki, bu tatlı jest onu çok duygulandırdı.”

Janet Jackson'ın Dannielyn Birkhead'in Kıyafeti Üzerindeki Duyguları – Hollywood Life
Dannielynn, Janet Jackson’ın Cuma günkü Kentucky Derbisi öncesi partisine özel bakışına saygı duruşunda bulundu. (Deklanşör)

Dannielynn ve Larry, Cumartesi günü Instagram’da Janet ile klasik kıyafet içinde buluştuklarını paylaştı. “Janet çok zarifti ve Dannielynn’i kıyafetiyle iltifat etti. Dannielynn’i çok mutlu etti ve hatta nezaketle bizimle fotoğraf çektirdi,” diye yazdı baba ve kızı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/janet-jackson-feelings-dannielynn-birkhead-outfit-kentucky-derby/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir