Janet Jackson, Michael’ın 13. Ölüm Yıldönümünde Fotoğraf Paylaştı – Hollywood Life


Michael Jackson Janet Jackson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rt/Mediapunch/Shutterstock

Janet Jackson 25 Haziran 2022’de merhum kardeşi pop ikonunu onurlandırmak için Instagram hesabını kullandı. Michael Jackson. Gönderi, 13 yıl önce 2009’da 50 yaşında genç yaşta kalp durması sonucu aniden vefat ettiğinde meydana gelen trajik ölümüne övgüde bulundu.

Eski fotoğraf genç bir Janet ve Michael’ı yan yana durup kameraya gülümserken gösteriyor. Janet siyah kısa bir üst giyerken buklelerini aşağı indirirken, Michael imzalı fötr şapkasını giydi ve aynı zamanda bir kot gömlek giydi. Janet, sevgisini göstermek için gönderiye basit bir beyaz kalp emojisi ekledi.

Michael Jackson Janet Jackson
Michael Jackson ve Janet Jackson (Rt/Mediapunch/Shutterstock)

“Rhythm Nation” şarkıcısının, 2022’nin başlarında yayınlanan ve kapsamlı kariyerine ve Michael ile olan ilişkisine derinlemesine giren hayatı hakkında sürükleyici bir belgeseli de vardı. ÖZEL KAYNAK, Janet’in Michael’ın üç çocuğuyla olan bağlantısına gelince, şunları söyledi: HollywoodYaşam dördü birbirine son derece yakın.

İçeriden biri, “Janet’in tüm çocuklarla hala harika bir ilişkisi var ve hepsiyle sürekli temas halinde” dedi. Cadılar Bayramı’nda annesinin Encino’daki evinde onlarla takılıyor ve her iyi teyzenin olabileceği gibi hâlâ onların hayatında.”

Pop of King’in zamansız vefatına rağmen, Jackson ailesi, birbirleriyle başa çıkmalarına yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla bağlı görünüyor. “Aile gerçekten çok sıkı bir birimdir. Ve aile ile bağları korumayı en önemli bulan kişi Prens’tir, şüphesiz her şeyi bir arada tutan kaya odur. Hepsi çok mutlu ve yakın bir aile ve her zaman iletişim halindeler” dedi.

Michael’ın ortanca çocuğu ve 24 yaşındaki tek kızı Paris, ailesinin izinden giderek kendisi de müzisyen olmaya karar verdi. Halktan ilham alan albümünü çıkardı. solmuş, 2020. Kaynak daha sonra Janet’in Michael’ın çocuklarına kendini o kadar adadığını ve Paris’in müzik çalışmalarına dahil olmak istediğini belirtti. “Janet, eğer yardım isterse Paris’e müzik kariyerinde yardım etmek bile istiyor” dediler.

“Paris tamamen gemide ve destekleyici Janet‘ belgeseli”, ikinci bir içeriden ÖZEL olarak ortaya çıktı HollywoodYaşam. “Yayınlanmadan önce bunu biliyordu ve bunun harika olduğunu düşünüyor. Janet hikayesini paylaşıyor. Paris ve Janet tıpkı herhangi bir ailenin yaptığı gibi, yıllar içinde iniş ve çıkışları oldu. Ama şu anda gerçekten harika bir yerdeler ve Paris onun için daha mutlu olamazdı. Paris, birinin gerçeği söylemesine asla karşı çıkmaz ve bunu yaptığı için onunla gurur duyar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/26/janet-jackson-michael-13th-death-anniversary-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir