Jane Slagsvol Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Jane Slagsvol Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock

  • Jimmy Buffett, en çok “Margaritaville” hitiyle tanınan şarkıcı-söz yazarıdır.
  • İki kez evlendi – Margie Washichek ve Jane Slagsvol ile.
  • Jimmy ve Jane 1980’lerde ayrıldılar ancak 1991’de barıştılar.

45 yıl boyunca bir kadın “Papağankafaların Kraliçesi” olarak hüküm sürdü: Jane Cüruf Volsevgili karısı Jimmy Buffet. 76 yaşındaki Jane ve Jimmy, 1977’de evlendiler ve birlikte mutlu bir hayatın tadını çıkarmaya devam ettiler. 2021’de Jimmy 44. evlilik yıldönümlerini biraz güneş, kum ve sörfün tadını çıkarırken çekilmiş bir fotoğrafla kutladı. Fotoğrafın altına “Seninle her yere yürürüm” notunu düştü.

Ancak Jane, Jimmy’nin birlikte “yürüdüğü” ilk kişi değildir. Jane’e “evet” demeden önce bir kez evlendi. “Come Monday” şarkıcısı koridorda Margie Washicheck, ancak evlilikleri üç yıl sürdü ve kendi yollarına gittiler. Kısa süre sonra Jimmy, Jane ile tanıştı ve ikisi birlikte kırk yıldan fazla süren bir yolculuğa başladı. Karı koca olduklarından beri iki kız çocuğu dünyaya getirdiler – Savannah Jane BuffetSiriusXM’nin Radio Margaritaville’inde bir radyo kişiliği ve film yapımcısı Sarah Delaney. Çift ayrıca bir erkek çocuk evlat edindi. Cameron Marley.

Jane Slagsvol Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Jimmy ve Jane (NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock)

Jimmy’nin müziği tropikal içeceklerin, gün batımlarının ve hafif dalgaların müziği olsa da, konu evliliğine geldiğinde cennette sorunlar vardı. Jimmy’nin karısı ve geçmiş aşkları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Jane Cüruf Vol

Ünlü bir müzisyen ve bir milyarder, Jimmy Buffett’in kişisel hayatı hakkında pek bir şey bilinmiyor. Nasıl tanıştığı da dahil olmak üzere biraz özet verdi. ve ayrılmış 1998 otobiyografisinde ikinci karısı Jane’den, Bir Korsan Ellisine Bakar.

“Üniversitede başarısız oldum. Gitar çalmayı öğrendim, sahilde yaşadım, Fransız Mahallesi’nde yaşadım, sonunda seviştim ve Vietnam’a gitmedim” diye yazdı. New York Times. “Okula geri döndüm, bir grup kurdum, Bourbon Caddesi’nde bir iş buldum, üniversiteden mezun oldum, fiziki taslakta kaldım, grubumu dağıttım ve tek başıma yola çıktım. Plak anlaşması imzaladım, evlendim, Nashville’e taşındım, gitarlarım çalındı, Mercedes aldım, Billboard dergisinde çalıştım, ilk albümümü çıkardım, iflas ettim, tanıştım Jerry Jeff WalkerMercedes’i mahvetti, boşandı ve Key West’e taşındı.

Jane Slagsvol Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Jimmy ve Jane (Erik Pendzich/Shutterstock)

“Başka bir grup kurdum,” diye devam ediyor, “yolda çalıştım, ikinci ve son hitimi aldım, Aspen’de bir ev satın aldım, yazları New England’da geçirmeye başladım, evlendim, bir yıl içinde üç kez bacağımı kırdım, bir bebeğim oldu. kız, daha fazla kayıt yaptı, daha büyük bir tekne aldı ve St. Barts’a yelken açtı. Doğru kızdan ayrıldım, tekneyi sattım, Aspen’deki evi sattım, Key West’e geri döndüm, yollarda çalıştım ve daha çok kayıt yaptım. Paris’te bir daire kiraladım, Karnaval için Brezilya’ya gittim, uçmayı öğrendim, terapiye gittim, uyuşturucu kullanmayı bıraktım, ilk deniz uçağımı satın aldım, tüm Karayipler’i dolaştım, neredeyse ikinci bir boşanıyordum, daha fazla terapi için Malibu’ya taşındım ve doğru kızla geri döndü.

Jimmy, Güney Karolina Üniversitesi’nde öğrenciyken Jane Slagsvol’a aşık oldu. Günlük posta. Jane, Jimmy üzerinde güçlü bir etkiye sahipti ve müziğine daha profesyonel bir yaklaşım benimsemesine yardımcı oldu. Müziğini de etkiledi. Turdayken otel odasında vakit geçirirken eşini o kadar özledi ki ona bir şarkı yazdı. Bu melodi, Jimmy için Top 40 hitlerinden biri olan “Come Monday” olacaktı. Jane, müzik videosunda bile yer aldı.

(Jimmy ve Jane’in aşkının zamanlaması belirsizdir. Birçok yayın ilk karşılaşmalarını 1976’da listelese de, Jimmy’nin “Come Monday”i 1974’te bir hit oldu.)

Ancak, Jimmy’nin parti sevgisi neredeyse onun en iyisine sahipti. O ve eşi 1980’lerde ayrıldı. 1998’de, “Çocukluğumdan beri en çılgın zamanlarda Jimmy ile birlikteydim” dedi. Showbiz Hile Sayfası. “Ve kim olduğuma dair hiçbir fikrim yoktu. Böylece çıktım. Ayıldım. Çift 1991’de barıştı ve o zamandan beri birlikteler.”

Margie Washichek

Jimmy Buffett’in ilk karısı hakkında çok az şey biliniyor. Margie Washichek. İkisinin 1969’dan 1971’e (veya ’72, tarih net değil) arasında evli olduğu bildirildi. Sendika hiç çocuk üretmedi ve Jimmy bu deneyim konusunda sessiz kaldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jimmy-buffett-wife-5103356/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir