Jane Seymour, Oscar Partisinde Kireç Yeşili Elbisesiyle Sansasyonel Görünüyor – Hollywood Life


Jane Seymour, Vanity Fair’in parti sonrası partisine dalgalı yakalı kolsuz metalik bir elbiseyle geldi ve fotoğraflara gülümserken inanılmaz fit figürünü vurgulamasına yardımcı oldu.

Jane Seymour71, başını çevirdi Elton John2022 Oscar izleme partisi ve Pazar günü Vanity Fair’in halısında parti sonrası! Aktris, yıldızlarla dolu etkinlikler için dalgalı bir yakaya sahip metalik limon yeşili kolsuz bir elbiseyle dışarı çıktı ve inanılmaz görünüyordu. Uzun saçları kısmen yukarıdayken, geri kalanı omuzlarından ve sırtından biraz aşağı sarktığından, görünümü oval şekilli sallanan küpelerle eşleştirdi.

Jane Seymour
Jane Seymour, partiden sonra Oscar’da inanılmaz görünüyor. (Evan Agostini/AP/Shutterstock)

Muhteşem özelliklerini göstermeye yardımcı olan doğal görünümlü bir makyaj ekledi ve çeşitli fotoğraflar için poz verirken gülümsedi. Bir noktada, güzellik bir eliyle kalçasında poz verirken gülüyormuş gibi göründü ve görenleri ışıltısıyla büyüledi.

Jane Seymour
Jane Seymour kameraya gülümsüyor. (Evan Agostini/AP/Shutterstock)

Jane’in Oscar dolu gecesi Elton John AIDS Vakfı’nın 30. Yıllık Akademi Ödülleri İzleme Partisi ile başladı ve ardından parti sonrası Vanity Fair ile devam etti. Etkinliklere katılan birçok ünlüden biriydi ve görünüşü kesinlikle en unutulmazlardan biriydi!

Jane, Oscar etkinliklerine katılmasıyla dikkat çekmeden önce, ekin ve tayt içinde Pilates yaparken bir sosyal medya fotoğrafında görünmesiyle manşetlere çıktı. Fotoğrafının altına “Tekrar başa dön” yazdı burada görebilirsinaynı zamanda antrenörünü de etiketlerken Jenny Miller ve “Makyajsız bir gün” olduğu konusunda şaka yaptı.

Janes eğitmeni Jenny, güzelliğin egzersiz yaptığını gösteren kamera arkası videosunu paylaşmak için Instagram’a gitti. İçinde Pilates benzeri bir makine kullanıyor ve bir çubuğu kollarından ve göğsünden yukarı kaldırıyor ve aynı zamanda bir egzersiz topunun etrafına sarılmış bacaklarını yukarı kaldırıyor. Jenny bunu, “yavaş, 3 demansiyelden” gelen “güç, esneklik ve uzun ömür” içeren “Gyrotonic” yöntem olarak tanımladı. [sic] ve kontrollü hareketler[.]” Yoğun görünüyordu, ancak Jane bir ritmi kaçırmadı ve yaşınız ne olursa olsun, her zaman sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzına katılabileceğinizi kanıtladı!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/jane-seymour-lime-green-gown-oscars-after-party-pics/

Yorum yapın