Jane Fonda Kanser ve Kemoterapi Güncellemesi Veriyor – Hollywood Life


jane fonda


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Jane Fonda B-Hücreli Hodgkin Dışı Lenfoma ile olan savaşının ortasında pozitif kalmaya devam ediyor. Jane, teşhisiyle ilgili haberleri halkla paylaştıktan dört gün sonra, onun hakkında bir güncelleme yayınladı. Blog. Kanseriyle halka açıldığından beri gördüğü tüm sevgi ve destekten “derinden etkilendiğini ve yükseldiğini” söyledi. Ayrıca hayranlarına kanser formunun “çok tedavi edilebilir” olduğuna dair güvence verdi.

Daha da önemlisi, Jane üç hafta önce başlayan kemoterapi tedavilerinin ortasında nasıl hissettiğini paylaştı. Aktris, “Yıllardır sahip olduğumdan daha güçlü hissettiğimi söylemeliyim” dedi. “Doktor bana kemoterapinin yol açabileceği yorgunluğun en iyi panzehirinin hareket etmek olduğunu söyledi. Yürümek. Ve yürüyordum. Rekor sıcaklık başlamadan çok erken. Ayrıca egzersiz de yapıyor.” Bunu kanıtlamak için 85 yaşındaki oyuncu, squat yaparken çekilmiş kısa bir videosunu da paylaştı.

jane fonda
Jane Fonda bir ödül kabul ediyor. (Rob Latour/Shutterstock)

Bu Jane’in kanserle ilk karşılaşması değil ve hayranlarına daha önce meme kanseriyle savaştığını ve başarılı bir mastektomi geçirdiğini hatırlattı. Ayrıca bu hastalığın iklim değişikliğine karşı verdiği mücadeleyi durdurmayacağını da yineledi. Jane, “Bu teşhis beni fosil yakıtların ölümcül etkilerini sona erdirmeye devam etme konusunda her zamankinden daha kararlı hale getirdi” dedi. “Bu ölümcül ilişkiye son vermek için bir araya gelmenin bir yolunu bulmalıyız. Bu şekilde olmak zorunda değildir. Bunu değiştirmek bizim elimizde ve bunu yapmak için elimden gelen her şeyi yapmaya niyetliyim. Bu kanser beni yıldıramayacak.”

Jane, 2 Eylül’de kanser haberini ilk yayınladığı zaman, hem hayranlarından hem de diğer ünlülerden büyük bir sevgiyle karşılandı. Instagram gönderisinin yorumlar bölümü sevgi dolu ve destekleyici mesajlarla doldu, 40.000’den fazla kişi yorum bıraktı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/jane-fonda-cancer-chemotherapy-update-blog/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir