Jane Fonda Hala İkonik Egzersiz Video Rutinleri Yaptığını Açıklıyor – Hollywood Life


Jane Fonda


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Slater Arnold / Mirrorpix/Newscom/The Mega Agency

1980’lerden bu yana pek bir şey değişmedi Jane Fonda. 1980’lerde çok satan birkaç aerobik videosu yayınlayan 85 yaşındaki aktris ve evde egzersiz gurusu, 1982’deki ilk kasetindeki ikonik egzersiz rutinini hâlâ yaptığını açıkladı. Antrenman yapmak. “Bugün hala geçerli çünkü gerçekten işe yarıyor. Şu anda 85 yaşındayım ve tüm antrenmanı tek başıma yapamıyorum, ancak aynı hareketleri her gün sadece daha yavaş ve daha az ağırlıkla yapıyorum” dedi. ELLE 11 Ocak’ta yayınlanan bir röportajda.

Bununla birlikte, sıska olmak için değil, formda kalmak için çalıştığını not etmeyi unutmadı. “İnce kemik olmayı istemek iyi değil,” dedi. “Sağlığınız için iyi değil ve zihniniz için bu kadar yoksun olmak iyi değil. Seninle aynı yatakta olan biri de bundan hoşlanmayabilir çünkü o kalça kemiklerinden yaralanabilirsin!”

Jane Fonda
Jane Fonda 85 yaşında hala egzersiz yapıyor (Fotoğraf: H&M Move/MEGA’nın izniyle)

Akademi Ödülü sahibi, yaşlandıkça egzersizlerinin nasıl değiştiğini anlatmaya devam etti. “Antrenmana başladığım 40 yıl öncesine gidip şimdi beni görseydim, muhtemelen ‘Ah, ne korkak! O ne halt ediyor?!’ Ama gerçek şu ki, 85 yaşında olmama rağmen yaptığım şeyle daha yavaş da olsa formda kaldım” dedi.

“Eskiden 10 kilo ile pazı kaldırabiliyordum ve şimdi beş kilo ile yapıyorum ve spor salonuna gitmek istemediğim için makineler yerine çok sayıda direnç bandı kullanıyorum” diye devam etti. “Ancak temel hareketler ve asıl amaç aynı: Merkez bölgenizi ve sırtınızı güçlendirmek istiyorsunuz ki bu özellikle 30 yaşın üzerindeyseniz önemlidir. Torunlarınızı taşıyabilmek istiyorsunuz. Ve bunu hâlâ yapabilirim.” bu Kitap Kulübü oyuncunun iki torunu ve üç çocuğu var.

Jane Fonda
Jane Fonda, 1980’lerde ev egzersizlerinde devrim yaratan bir dizi başarılı egzersiz kaseti yayınladı (Fotoğraf: Slater Arnold / Mirrorpix/Newscom/The Mega Agency)

Jane daha önce, Eylül 2022’de ortaya koyduğu bir teşhis olan Hodgkin dışı lenfoma için kemoterapi aldığında bile egzersiz yaptığını açıklamıştı. instagram İleti. “Kendine iyi bakmalısın ki ben bunu şimdi bile yapıyorum. Kemoterapi aldığım günlerde bile hala egzersiz yapıyorum” dedi. İNSANLAR Kasım 2022’de. “Yavaş ve eskisi gibi değil ama yine de hareket ediyorum ve gücümü koruyorum.” Şans eseri, Aralık ayında aktivist kanserinin gerilemekte olduğunu duyurdu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/jane-fonda-still-does-iconic-workout-video-routines/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir