Jana Kramer’in Havuzda Pembe Bikinisi: Fotoğraf – Hollywood Life


jana kramer


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Amy Harris/Shutterstock

Jana Kramer her zaman bir çeşit seksi kıyafet sallıyor ve son Instagram gönderisinde tam olarak bunu yaptı. 38 yaşındaki oyuncu, bir dizi katmanlı kolye ile neon pembe bir bikini giyerken havuzdan bir selfie yayınladı.

Jana, fotoğrafı “Resmi olarak yaz geldi” başlığıyla paylaştı. Selfie’de bol dekolteyi ortaya çıkaran pembe boyundan bağlamalı bikini giydi ve bir dizi kolye ve bir vücut zinciri katladı. Jana aslında bikinisine bir bağlantı gönderdi ve Amazon’dan MOSHENGQI Seksi Brezilya Bikinisi üst ve alt için sadece 24.99 dolara mal oldu.

Cazibesine gelince, kahverengi saçlarını aşağıya indirdi ve gevşek kumsal dalgalarında yana ayırdı, dumanlı göz ve çıplak mat dudak görünümünü tamamladı. Jana, iki çocuğuyla birlikte eğlenceli havuz gününden başka fotoğraflar yayınladı. Jolie ve Jace. Havuzda poz verirken şirin bir fotoğrafını paylaştı ve “Yaz. Dır-dir. Burada.”

Jana, son zamanlarda egzersiz yapmak ve inanılmaz figürünü sergilemek konusunda çok başarılı. Daha geçen gün spor salonundan açık pembe yuvarlak yakalı spor sutyenini ve eşleşen yüksek belli antrenman şortunu salladığı aynalı bir selfie yayınladı.

Kaya gibi sert karın kasları tam olarak teşhir edildi ve fotoğrafa, “Yıllardır ilk kez mutlu, sakin, mevcut ve zihinsel ve fiziksel olarak güçlü olduğunuzda…. Gerçek esneklik bu” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/jana-kramer-pink-bikini-pool-photo/

Yorum yapın

SMM Panel