Jana Kramer Neden Erkek Arkadaşının Kimliğini Henüz Açıklamıyor?


Adamı ve mahremiyeti aldı – şimdilik.

İskoç bir atletle olan yeni ilişkisini ilk kez doğruladıktan haftalar sonra, jana kramer gizemli adamının tam kimliğini henüz açıklamadı. Ama onun 22 Ocak bölümünde sızlanmak dijital ses dosyasıJana geldiğini söyledi Bu Adamıyla Instagram yetkilisine gitmeye yakın.

“Herkes bir erkek arkadaşım olduğunu biliyor, bu zaten dışarıda” dedi. “Bunun hakkında konuştuk. Belki bir sonraki birlikte olduğumuz zamandı.”

Jana’nın 2 milyon Instagram takipçisi için göndermeye hazır bir resim montajı bile var. Peki, onu ilişki hakkında daha fazla bilgi paylaşmaktan alıkoyan nedir? Kesinlikle eleştirmenler değil.

“İnsanlar ne olursa olsun kaba olacaklar, bu yüzden ‘Kimin umurunda?’ Gibi olduğum şeylerden biri olduğunu düşünüyorum” dedi. “İyi bir yerdeyiz. İnsanlar bunu yayınlasam da yapmasam da, altı ay bekletsem de acımasız olacak. Aynı şeyi söyleyecekler: ‘Ah, bu sürecek’.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362544/why-jana-kramer-isn-t-revealing-her-boyfriend-s-identity-just-yet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir