Jana Kramer, Mike Caussin’in Hileleri Arasında Kapıyı Kırdığını Hatırladı


Nisan 2021’de Jana, altı yıllık evliliğin ardından “uygun olmayan evlilik davranışları, uzlaşmaz farklılıklar ve zina” gerekçesiyle atletten boşanma davası açtı. Ayrılık yasal olarak şu Temmuz ayında sonuçlandırıldı.

Kasım 2021’de Jana, Instagram’da çocuklarının velayetini paylaşmanın zor bir kısmı hakkında yazdı Jolie6 ve Jace3: Her tatili onlarla geçirememek.

“Mutlu Şükran Günü! Güzel bebeklerim için minnettarım” diye yazdı. “Bugün onlarla birlikte olamadığım için kalbim acıyor ve bu ayrı geçen ilk tatil mi yoksa 30’uncu tatil mi her zaman kalbimde bir ağrı olacak gibi bir his var… AMA onların annesi olduğum için ne kadar müteşekkirim ve müteşekkirim.”

Açık Kırmızı Masa Konuşması, oyuncu tatilde yine çocukların zamanını bölmeyi düşünerek gözyaşlarına boğuldu. “İkimizin de daha iyi durumda olduğunu biliyorum ama bu yılı düşünüyorum” dedi. “Çocuklarım Noel Günü evimde uyanmayacak. Bu canımı yakacak.”

“Beğendiğimde böyle oluyor, bu adil değil” dedi. “Ailem için istediklerimin hayalini de elimden aldı. Bu hiç adil değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351094/jana-kramer-recalls-smashing-pantry-door-with-a-bat-amid-ex-mike-caussin-s-cheating?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir