Jana Kramer, Eski Mike Caussin’in Nişanına Tepkisini Açıklıyor – Hollywood Life


jana kramer


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

jana kramer39, eski kocasına hitap etti Mike Caussin36, erkek arkadaşıyla nişanını düşünüyor alan russel. Country şarkıcısı, podcast’inin 25 Mayıs bölümünde ortaya çıktı sızlanmak onun kızı Jolie, 7, FaceTime aracılığıyla Mike’a haberi veren kişiydi. “’Bil bakalım ne oldu, baba? Annen nişanlı!’ ” Jana podcast’te söyledi, başına ABD Haftalık. “Ve o, ‘Ah, bu çok hoş’ dedi. Ona söylemek isterdim ama Jolie’nin babasından sır saklamak zorunda kalmasını da istemiyorum.”

Oğlunu da paylaşan Jana Jace, 4, Mike ile, eski sevgilisinin nişan için onu tebrik etmek için onunla özel olarak konuşmak istediğini söyledi. “’Hey, senin için gerçekten çok mutluyum’ gibiydi. Allan harika bir adam’” diye paylaştı Jana. “Aslında ‘Bütün insanlar arasında seni seven ve sana saygı duyan birine sahip olmayı hak ediyorsun ve bunu hak ediyorsun’ dediği için ağlamaya başladım. ‘Sana yaşattığım onca şeyden sonra bunu herkesten çok hak ediyorsun’ dedi. Bunu söylemesi benim için çok önemliydi.”

jana kramer
Mike Caussin ve Jana Kramer (Fotoğraf: MEGA)

Jana, Nisan 2021’de NFL oyuncusundan boşanma davası açtığında Jana ve Mike altı yıldan fazla bir süredir evliydiler. Eski çift, ayrılmalarının ana nedeni olan Mike’ın sadakatsizliği konusunda açıktı. Jana ortaya çıktı Kırmızı Masa Sohbeti Ekim 2022’de Mike’ın onu 13’ten fazla kadınla “aldattığını” iddia etti. Jana, Mike’tan önce iki kez evlendi. İlk kocasından ayrılmış, Michael Gambino2004 yılında aile içi taciz nedeniyle ve daha sonra başına cinayetten hüküm giydi. İnsanlar. Oyuncu olan ikinci kocasıyla evlendi. Jonathan Schaech 2010 yılında, ancak ertesi yıl boşandılar.

Üç başarısız evlilikten sonra, Jana mutluluğu Allan’da bulmuştur. Çift, ilişkilerini ilk olarak Ocak ayında, Jana’nın ikisinin birbirleriyle yakınlaştığı bir fotoğrafını paylaştığı zaman halka açtı. Jana nişanını duyurdu 25 Mayıs’ta Instagram’da İskoç futbol koçuna. Jana, podcast’inde, Allan evlenme teklif ettiğinde “biraz bayıldığını” söyledi, ancak soruyu sorarken “sen hayatımın aşkısın” dediğini hatırladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/26/jana-kramer-engagement-mike-caussin-reaction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir