Jamie Lynn Spears’ın Yeni Seride Kime Karşı Yarıştığını Öğrenin


Jamie Lynn Spears görev için rapor veriyor.

bu Zoey 101 yıldız ve kız kardeşi Britney Spears yeni Fox gerçeklik yarışması serisinde yarışacak Özel Kuvvetler: Nihai Testağa göre.

Ağ, Ocak 2023’te gösterime girecek olan şovda, “hane isimleri, gerçek Özel Kuvvetler seçim sürecinin oyun kitabından en zorlu, en meşakkatli zorluklardan bazılarına katlanıyor” dedi. “Oy yok, eleme yok – sadece hayatta kalmak. Spot ışığında olmaya çok alışkın olan bu ünlüler, ‘cesaret yoksa zafer de yok’ – ve cazibenin anlamını çabucak öğreniyorlar.”

Büyü yok mu?! Hepsinin en büyük meydan okuması!

Jamie Lynn siperlerde katılacak Danny Amendola, Mel B, hannah kahverengi, Tyler Floransa, Kate Gosselin, Dwight Howard, Montell Ürdün, Gus Kenworthy, Nastia Liukin, carli lloyd, Beverley Mitchell, Kenya Moore, Mike Meydanı, Dr. Drew Pinsky ve Anthony Scaramucci.

Ünlüler, eski özel kuvvetlerden oluşan bir ekip tarafından yönetilen zorlu eğitim tatbikatlarına tabi tutulacak ve bir oyuncu kadrosunun gösteriden ayrılmasının tek yolu, kelimenin tam anlamıyla pes etmektir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345234/find-out-who-jamie-lynn-spears-is-competing-against-on-intense-competition-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir