Jamie Lynn Spears’ın Kızları ‘Zoey 102’de Rol Aldı ve O Gurur Duyuyor – Hollywood Life


Jamie Lynn Spears'ın Kızları 'Zoey 102'de Rol Aldı ve O Gurur Duyuyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Scott Kirkland/PictureGroup for/Shutterstock

Jamie Lynn Spears Adını sevilen Nickelodeon Hit’te yaptı Zoey 101bu yüzden iki kızının büyük çıkışlarını Zoey 102! 32 yaşındaki oyuncu verdiği yeni bir röportajda şunları açıkladı: Maddie Aldridge15 ve Ivey Joan, beş, yaklaşan filmde kamera hücresinde görünecek – ve çok heyecanlandı. “İki kızımın bu filmin bir parçası olması ve küçük ilk kamera hücrelerini yapmaları, dilerseniz çok özeldi çünkü bunu birlikte yapmaları gerekiyordu” dedi. ET 20 Temmuz röportajı için. “Ayrıca, benim için başka bir çocuk gibi olan kızımın arkadaşı da onunla yapmak zorunda kaldı.”

Jamie Lynn Spears
Scott Kirkland/PictureGroup for/Shutterstock

Aynı zamanda Jamie Lynn de rol aldı. tatlı manolyalar, kızlarla gurur duyduğunu ilan etmeye devam etti. Outlet’e “Sadece bu iki dünyanın çarpıştığını görmek, bir anne olarak benim için gerçekten gurur verici bir andı” dedi. “[Maddie] bana gördüklerini beğendiğini söyledi – seti ve prodüksiyonu ve ne olduğunu gördü. ‘Anne, hepsinin burada olduğuna inanamıyorum çünkü bu senin yarattığın film’ gibiydi. Bunu anlaması ve senin büyük şeyler yapabileceğini görmesi bir anne olarak gerçekten gurur duymamı sağladı. Önemli değil. Ve onun bunun bir parçası olduğunu görmek gerçekten çok özel bir andı.”

Ve o kesinlikle bir Zoey 101 Uzman, oyuncu 15 yaşındaki kızından 18 yıl sonra film versiyonuna nasıl yaklaşılacağı konusunda rehberlik istediğini itiraf etti. “Ona sorduğum bazı şeyler,” diye itiraf etti. “’Havalı olan insanlar kim? Bunun bir parçası olmak istediğimiz insanlar kimler?’ Ve bana filmin harika olduğunu söyledi. Yani, bilirsin, iyi iş çıkardın. Muhtemelen ona bir EP kredisi vermeliydi, ”diye şaka yaptı.

Ama önemli bir motivasyon kaynağı, Özel Kuvvetler star, örnek teşkil ederek kızlarının “istedikleri hayatı” yaratmalarına yardımcı olduğunu söyledi. “Sanırım her şey, kızlarımın istedikleri hayatı yaratmalarını istediğim gerçeğine bağlı,” dedi kısmen. “Öyleyse bunu kendim yapmaya çalışarak onlara başka nasıl öğretebilirim?”

Zoey 102 27 Temmuz’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/jamie-lynn-spears-daughters-zoey-102/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir