Jamie Lynn Spears, Zoey 102 Hakkında Büyük Güncellemeyi Paylaşıyor


Pacific Coast Academy kapılarını bir kez daha bu kez mezunlarına açacak.

Zoey 102Nickelodeon’un 2000’ler klasiğinin devam filmi Zoey 101bu yaz Paramount Plus’ta gelecek, yıldız Jamie Lynn Spears ilan edildi Instagram 18 Mayıs.

Kumlu bir plajda iki düğün bandosunu gösteren bir teaser klibin yanı sıra Jamie Lynn, “Yaz için heyecanlanmanız için size 102 neden veriyor” diye yazdı. Tabii ki, maytaplar, bu yaklaşan filmin ikonik bir buluşmanın ortasında romantizmi bulmayı içereceğini gösteriyor.

Filmin özetinde, “İkonik dizi sona erdikten on yıldan fazla bir süre sonra, Zoey Brooks bu kez 20’li yaşlarında hala hayatı ve aşkı anlamaya çalışıyor.” “Pasifik Sahili Akademisi (PCA) çetesi, kitaplar için abartılı bir düğünden lise buluşmasına dönüşen Malibu’ya geri döndü.”

Ek olarak Britney Spears‘ kız kardeşi, Zoey olarak rolünü yeniden canlandırıyor, Erin Sanders Zoey’nin en iyi arkadaşı Quinn Pensky olarak geri dönecek ve Sean Flynn Chase Matthews olarak geri dönecek, Zoey tekrar açık, tekrar kapalı aşk ilgisi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374866/jamie-lynn-spears-shares-big-update-about-lessigreaterzoey-102lessigreater:-release-date-cast-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir