Jamie Lee Curtis, Ana De Armas’ın Sette Küba’dan Yeni Geldiğini Düşündü – Hollywood Life


Jamie Lee Curtis, Ana De Armas'ın Sette Küba'dan Yeni Geldiğini Düşündü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Jamie Lee Curtis63, düşündüğünü itiraf etti Ana de Armas34 yaşında, memleketi Küba’dan ABD’ye yeni ayrıldı ve film setinde onunla tanıştığında “deneyimsizdi” Bıçaklar Dışarı Ekim 2018’de yeni bir röportajda. Aktris bir röportajda “Küba’dan geldiği için ve daha yeni geldiği için – ve bunu gerçek bir utançla söylüyorum -” dedi. Elle dergisi.

“Onun deneyimsiz, bilgisiz bir genç kadın olduğunu varsaydım,” diye devam etti. O ilk gün, ‘Ah, hayallerin neler?’ diyordum.

Jamie Lee Curtis, Ana de Armas
Jamie Lee Curtis ve Ana de Armas birlikte kırmızı halıda. (Deklanşör)

Ancak Jamie, Ana’yı tanıdıktan sonra, ondan “o kadar etkilendi ki”, onu onunla tanıştırmak istedi. Steven Spielberg Maria’yı oynamak Batı Yakası Hikayesi” Ayrıca onu vaftiz çocukları Jake Gyllenhaal ve Maggie Gyllenhaal ile tanıştıracağını söyledi, ancak Ana’nın Jake’i zaten tanıdığını öğrenince şaşırdı. Bu gösterişsiz, isimsiz tavır, görünüşe göre Jamie’yi etkileyen çekiciliğin bir parçasıydı.

“Reklamların inandıracağı kadar süslü değil” cadılar bayramı yıldız açıkladı. “Eğilir, ilgilenir; onunla konuşmak bir çeşit al ve ver. Meraklı ve çok soru soruyor.”

'Bıçaklar Çıktı'
‘Knives Out’ oyuncu kadrosu. (Everett Koleksiyonu)

Ana’nın bu unutulmaz izlenimleri, Havana’ya taşınmadan önce bir Küba sahil kasabasında doğduktan sonra geldi. Daha 14 yaşındayken drama okuluna kaydoldu ve dört yıl sonra İspanya’ya taşınmadan önce üç Küba filminde oynadı ve birkaç televizyon rolünde rol aldı. Sonunda 26 yaşındayken Los Angeles, CA’ya taşındı ve sıfırdan başlamak zorunda kaldı, hatta sadece üç ayda İngilizce öğrenmeye başladı.

Jamie ile ilk tanıştığı sırada Ana, aşağıdaki gibi popüler filmlerde rol almıştı. tak tak yanında Keanu Reeves, Bıçak Koşucusu 2049 ile birlikte ryan gosling ve Savaş Köpekleri ile birlikte Jonah Tepesi ve mil veznedar. Ayrıca aktörle olan eski ilişkisinden farklı bir ilgi gördü. Ben Affleck onu medyanın ilgi odağı haline getirdi ve buna hazır değildi. “Burası benim olmam gereken yer değil,” dedi kendi kendine, aynı şekilde. Elle Jamie olarak röportaj. “Biraz fazla oldu. Kaçış yok. Buradan çıkış yok.”

Jamie ve Ana’nın filmi, Bıçaklar Dışarı27 Kasım 2019’da ABD’de piyasaya sürüldü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/jamie-lee-curtis-ana-de-armas-cuba-knives-out-set-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir