Jamie Hince ve Sevgilisi Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Jamie Hince ve Kate Moss


Galeriyi görüntüle

Johnny Depp ve Kate MossJohnny’nin eski karısına açtığı 50 milyon dolarlık dava sırasında ilişki yeniden gözden geçirildi. kehribar duydu. İkisi, 1994 ve 1997 yılları arasında Hollywood’un “o” çiftiydi. Ayrıldıklarından beri ikisi de ilişki hakkında fazla bir şey söylememiş olsa da, Kate 2012’de bu konuyu açtı. “Benimle gerçekten ilgilenebilecek kimse yok. Johnny biraz yaptı. Söylediklerine inandım” dedi. Vanity Fair (aracılığıyla Bugün Amerika.) “Sanki ‘Ne yapacağım?’ desem bana söylerdi. Ve ayrıldığımda özlediğim şey buydu. Gerçekten güvenebileceğim birinin ölçüsünü kaybettim. Kabus. Yıllar ve yıllar ağladı. Ah, gözyaşları!”

Kate bu röportajdaki ilişkiden pişman gibi görünmese de, kesinlikle yoluna devam etti. İngiliz model The Kills gitaristi ile evlendi Jamie Hince 2011’de, ancak 2016’da ayrıldılar. Şimdi, o fotoğrafçıyla çıkıyor Nikolai Von Bismarck. Kate’in son iki ilişkisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Jamie Hince

Jamie Hince ve Kate Moss
Jamie Hince ve Kate Moss beş yıl evli kaldılar (Fotoğraf: Joel Ryan/Invision/AP/Shutterstock)

Kate ve Jamie 2007’de çıkmaya başladılar ve 2011’de İngiltere’de koridorda yürüdüler. Başlangıçta ortak bir arkadaş tarafından tanıtıldılar. Günlük posta. Ondan önce Kate nişanlıydı. Pete Doherty ve bir kızı vardı, leylakeski ile Jefferson Hack.

Ne yazık ki, 2015 yılına kadar yaklaşan bir bölünme söylentileri hararetliydi. “Evli bir çift olarak tamamen bittiler. İçeriden biri, “Geri dönüşü olmayan noktayı geçti” dedi. Güneş (aracılığıyla İfade etmek). Jamie, Kate’in boşanma davası açmasını bekliyor. İkisinin de acelesi yok ama ikisi de uzlaşma olmayacağından şüpheleniyor.” Kate’in Jamie’nin kız arkadaşlarını kıskandığı ve evliliklerinin arasına girdiği bildirildi. Çift, 2016 yılında resmen boşandı. Birlikte çocukları olmadı.

Evliliklerini bitirmelerine rağmen, Jamie ve Kate arası çok iyi görünüyor. 2018’de arkadaşlarıyla öğle yemeği yerken görüldüler Kelly Osbourne ve Kate’in kızı leylak Batı Hollywood’da. O kadar arkadaş canlısılar ki Kate fotoğraflandı Jamie’yi yanağından öperken kocaman kucakladı.

Nikolai Von Bismark

Kate Moss ve Nikolai Von Bismarck
Kate Moss ve Nikolai Von Bismarck beş yıldan fazla bir süredir çıkıyorlar (Fotoğraf: Satomi Kokubun/Shutterstock)

Kate ve Nikolai’nin romantizmi, süper modelin Jamie ile evliliğinin sona ermesinden kısa bir süre sonra başladı. İlk kez, Haziran 2016’da Kate’in moda markası Equipment ile yaptığı kapsül klozet işbirliğinin açıklanmasıyla ilk kez sahneye çıktılar. POPSUGAR.

Aralarında 13 yaş fark bulunan ilişkilerinin detayları hakkında çok az şey bilinirken, İngiliz kraliyet ailesinin yanında oldukları ve hatta katıldıkları biliniyor. Prenses Eugenie2018 düğünü. Nikolai, büyük-büyük-büyükbabası olarak kraliyet mensubudur. Otto von Bismarck bir devlet adamı olarak başarısından dolayı 1871’de Bismarck Prensi seçildi. Kate’in modaya uygun arkadaşları varken, görünüşe göre Nikolai’nin yüksek yerlerde arkadaşları var!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kate-moss-husband-4745878/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir