Jamie Foxx’un Kızı Corinne, Onu Chicago Rehabilitasyon Tesisinde Ziyaret Etti – Hollywood Life


Corinne, Jamie Foxx'u ziyaret etti


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Birdie Thompson/AdMedia / SplashNews.com

Jamie foxxkızı Corinne Foxx29, geçen hafta 20 Mayıs hafta sonu Chicago’da ziyaret ettiği rehabilitasyon merkezinde görüldü (bkz. FOTOĞRAFLAR BURADA). Esmer güzel, merkezdeydi ve görünüşe göre Nisan sonunda hastaneden taburcu olan babasını ziyaret ediyordu. Corinne, 55 yaşındaki babasının fiziksel rehabilitasyon merkezinde iyileştiğinden emin olurken, siyah kısa kollu uzun kollu bir gömlek ve birkaç gün önce giydiği mavi kot pantolonun aynısı gibi görünen bir şeyi salladı.

corinne ve jamie foxx
Jamie Foxx’un kızı Corinne hafta sonu onu bir rehabilitasyon merkezinde ziyaret etti. (Birdie Thompson/AdMedia / SplashNews.com)

29 yaşındaki görünüşünü burnu açık siyah sandaletler, siyah güneş gözlükleri ve şık siyah bir tote çanta ile birleştirdi. Hafta sonu aracına binerken görüldüğü için altın-kahverengi buklelerini zarif bir kabarıklıkla bağlamayı seçti. Jamie’nin arkadaşı ve yönetim ekibi üyesi Corinne’e ek olarak, Dave BrownOscar ödüllü oyuncunun iyileşmesini kontrol etmek için de hazır bulundu.

Daha önce de belirtildiği gibi, Shazam’ı Yen yıldız, sadece üç gün sonra Perşembe günü Chicago’daki bir rehabilitasyon tesisinde görüldü. TMZ babasının gizemli hastalığı nedeniyle fizik tedavi tedavisi gördüğünü bildirdi. Outlet’in kaynakları, ışın yıldız, Corinne’in babasının hastaneden taburcu edildiği zamandaki paylaştığı zaman çizelgesiyle aynı çizgide olan Nisan ayının sonundan beri tesiste bulunuyor. Ayrıca, diğer kaynaklar tabloid’e Jamie’nin “iyileşmekte olduğunu” söyledi.

Corinne geçen hafta babasını ziyaret ettiğinde, neredeyse aynı görünüme sahipti (bkz. fotoğraflar burada) yüksek belli kot pantolon ve kırpılmış siyah bir hırka ile eşleştirilmiş siyah bir gömlek içeriyordu. 18 Mayıs’ta ayrıca Jamie’nin en küçük kızı da vardı. Piskopos Annalise13. Dahası, Annalise’nin annesi, Kristin Grannisve Corinne’in sevgilisi, Joseph Hooten, manevi destek için de oradaydı. Jamie, 13 yaşındaki çocuğunu 2008’de Kristin ile birlikte karşıladı.

Corinne’s aracılığıyla paylaşılan resmi bir açıklamaya göre Jamie ilk olarak 12 Nisan’da bir “tıbbi komplikasyon” nedeniyle hastaneye kaldırıldı. sosyal medya hesap. O sırada yapılan açıklamada “Foxx ailesinden” yazıyordu. “Babam Jamie Foxx’un dün tıbbi bir komplikasyon yaşadığını paylaşmak istedik. Neyse ki, hızlı müdahale ve büyük özen sayesinde, şimdiden iyileşme yolunda.” Aile, bu hassas dönemde mahremiyetten memnun kalacaklarını kaydetti. Açıklamada, “Onun ne kadar sevildiğini biliyoruz ve dualarınızı takdir ediyoruz” ifadeleri eklendi. “Aile bu süre zarfında mahremiyet istiyor. Çok sevgiler, Foxx ailesi.”

corinne ve jamie foxx
Jamie Foxx ve kızı Corinne, bir önceki gezide kırmızı halıda. (AFF-ABD/Shutterstock)

En son, iki çocuk babası instagram 3 Mayıs’ta konuyla ilgili sessizliğini bozmak için. Boş siyah bir zemin üzerine beyaz harflerle “Bütün sevginin kıymetini bilin!!!” diye yazdı. “Minnettar hissetmek.” Mesajında ​​ayrıca dua eden eller, bir tilki ve bir kalp emojisi de vardı. Arkadaşlarının çoğu komedyeni sever kevin hart43 ve şarkıcı Jennifer Lopez, 53, Jamie hakkında alenen konuştu ve ona en iyisinden başka bir şey dilemedi. “Evet kesinlikle. Kesinlikle,” dedi J.Lo EKSTRA 5 Mayıs’ta. “Hızlı ve hızlı bir şekilde iyileşmesini istiyorum.” Bu arada Kevin, herkesin dualarının Foxx ailesi tarafından takdir edildiğini söyledi. “Bence harika olan şu ki, durumu iyileşiyor ve herkesin duası, herkesin sevgisi, enerjisi, tüm bu şeyler görülüyor ve hissediliyor” dedi. dürtüsel dijital ses dosyası.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/jamie-foxx-daughter-corinne-chicago-rehab-facility-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir