Jamie Foxx Sağlık Korkusundan 3 Ay Sonra ‘Büyük’ ​​Projeyle Dalga Geçiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Jamie Foxx'un büyük projesi Instagram gönderisi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Jamie foxx55, yaklaşık 17 milyon Instagram takipçisini yaklaşmakta olan bir projeyle dalga geçerek bir paylaşım yaptı. gizemli fotoğraf 20 Temmuz. “@betmgm ailem ve Vegas’ta geçirdiğim harika birkaç gece için müteşekkirim. Yakında BÜYÜK şeylerimiz var,” diye bir tilki emojisiyle birlikte gönderiye açıklama yazdı. Anlık görüntüde, ışın yıldız, bir BetMGM aracının üzerinde poz verirken aynı zamanda şık bir takım elbise giydi.

Jamie’nin hangi “büyük” projeyi hazırladığı belli olmasa da, bu onun MGM Resorts’un çevrimiçi spor kitabıyla ilk kez ortaklığı değil. Onun kızı, Corinne Foxxkişisel aldı Instagram Hikayesi sadece birkaç dakika sonra ve hız yarışçısının tepesinde 55 yaşındaki ile birlikte bir fotoğraf paylaştı. 29 yaşındaki “Kitaplarda @betmgm’nin 4. yılı” diye yazdı. “Seninle her zaman gurur duyuyorum baba @iamjamiefoxx.” Oscar ödüllü oyuncu, kuruluşun The King of Sportsbooks kampanyalarının birçoğunda yer aldı. resmi internet sitesi.

Yeni güncellemeyi paylaştıktan kısa bir süre sonra, takipçilerinin çoğu A-lister’ın görünüşe göre iyi durumda olduğunu görmek için yorumlara gitti. “Adamı yukarı ve hareket halinde görmene sevindim. Bir hayran kaleme alırken, bir başkası ekledi: “Harika görünüyor.. ilerlemeye devam et.” bu arada rapçi Busta Tekerlemeleri, 51, Jamie’nin gönderisini desteklemek için birkaç alev emojisi bıraktı. Hatta yapım ekibinin üyelerinden biri Jamie’ye onunla çalışma deneyimi hakkında bir not bile bıraktı. “Dün gece sizinle çekim yaparken harika zaman geçirdik!” diye fışkırdılar.

Jamie Foxx, Instagram'da yeni büyük projesiyle dalga geçiyor
Jamie Foxx, Nisan 2023’te bilinmeyen bir hastalık nedeniyle hastaneye kaldırıldı. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Yeni bir projenin tanıtımı, özellikle Jamie’nin bilinmeyen bir nedenle hastaneye kaldırılmasından sadece üç ay sonra gelir. 11 Nisan’da hastaneye kaldırıldı, ancak kısa bir süre sonra serbest bırakıldı. Hastaneden çıkış tarihi kesin olarak bilinmese de Corinne, 12 Mayıs’ta Instagram’dan babasının haberlere rağmen “haftalarca” geldiğini doğruladı. “Aileden güncelleme: Medyanın nasıl çılgınca çalıştığını görmek üzücü. Babam haftalardır hastaneden çıktı, iyileşiyor, ”o sırada kaleme aldı. “Aslında dün turşu oynuyordu! Herkesin duaları ve desteği için teşekkürler!”

Jamie’nin gizemli hastalığıyla ilgili haberler gün ışığına çıktıktan kısa bir süre sonra, Jamie instagram 3 Mayıs’ta konuyla ilgili sessizliğini bozmak için “Bütün sevgilere minnettarım!!! Kutsanmış hissediyorum,” diye yazmıştı o sırada siyah bir zemin üzerine. Jamie ayrıca başlığa bir dua eden eller emojisi, bir kalp ve bir tilki emojisi ekledi. Son zamanlarda yaşadığı sağlık korkusuna rağmen Jamie, yeni filminin vizyona girmesini de teşvik ediyor. Tyrone’u klonladılar21 Temmuz’da Netflix’te gösterime girecek. “Beni klonlamadılar ama TYRONE’U KLONLADILAR. 21 Temmuz’da sadece @netflix’te görüşmek üzere,” diye yazdı. cıvıldamak 12 Temmuz’da filmin afişinden.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/jamie-foxx-big-project-health-scare-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir