Jamie Foxx, Hastaneye Kaldıktan Sonra Sağlığıyla İlgili Söylentileri Ele Aldı


Jamie foxx “cehenneme gidip geldi” ama şimdi iyileşiyor.

Bir sağlık korkusu nedeniyle Nisan ayında hastaneye kaldırılan Oscar ödüllü oyuncu, 21 Temmuz’daki tıbbi acil durumdan bu yana ilk video mesajını yayınlayarak ailesinin onu koruduğu ve felçli olduğuna dair söylentileri kapattığı için teşekkür etti.

Foxx, “Her şeyden önce, dua eden ve bana mesaj gönderen herkese teşekkür etmek istiyorum, dostum,” diye başladı konuşmasına. instagram postalamak. “Beni ne kadar ileri götürdüğünü ve beni nasıl geri getirdiğini sana anlatamam bile.”

“Asla yaşamayacağımı düşündüğüm bir şey yaşadım” diye devam etti. “Pek çok insanın gelişmeleri beklediğini veya duymak istediğini biliyorum ama sana karşı dürüst olmak gerekirse, beni böyle görmeni istemedim dostum. Beni gülerken, eğlenirken, şaka yaparken, film çekerken, televizyon programı yaparken görmeni istiyorum. Beni tüpler tükenirken ve hayatta kalıp kalamayacağımı anlamaya çalışırken görmeni istemedim.”

55 yaşındaki adam daha sonra kardeşine seslendi. Deidra Dixon ve kızı Corinne Foxx yolculuk boyunca ona yardım ettiğin için.

“Hayatımı kurtardılar” dedi. “Onlara, Tanrı’ya, birçok harika tıp insanına, size bu videoyu bırakabiliyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1381011/jamie-foxx-addresses-rumors-about-his-health-in-first-video-message-since-hospitalization?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir