Jamie Foxx Hastaneden Sonra Videoda Konuşuyor ve Tıbbi Sorunu Ele Alıyor – Hollywood Life


Jamie foxx


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Jamie foxx55, Nisan ayında hastaneye kaldırılmasına neden olan “tıbbi komplikasyon” hakkında daha fazla ayrıntıyı 22 Temmuz’da bir Instagram videosunda paylaştı. Shazam’ı Yen star, hayranlarla konuşurken kendini filme aldı ve herkese sevgileri ve destekleri için teşekkür ederek başladı. Kendisini hastaneye neyin getirdiğinin ayrıntılarına girmemesine rağmen, “hasta” olduğunu söyledi ve “kör” veya “felçli” bırakıldığı yönündeki söylentileri kapattı.

Jamie, “Asla, asla yaşamayacağımı düşündüğüm bir şey yaşadım,” diye itiraf etti. “Pek çok insanın beklediğini ve güncellemeleri duymak istediğini biliyorum, ama sana karşı dürüst olmak gerekirse, beni böyle görmeni istemedim. Beni tüplerim biterken görmeni istemedim, hayatta kalıp kalamayacağımı anlamaya çalışırken.

Jamie, zor zamanlarında ona yardım ettikleri ve iyileşirken durumuyla ilgili ayrıntıları “hava geçirmez” tuttukları için kızına ve kız kardeşine özel bir not verdi. kurtardıklarını söyledi [his] iyileşmesine yardımcı oldukları için hayat ”. Oyuncu ayrıca, “Cehenneme gittim ve geri döndüm. İyileşme yolumda da bazı çukurlar vardı ama geri dönüyorum ve çalışabiliyorum. Çalışmama izin veren ve herkesi sevdiğimi ve sahip olduğum tüm sevgiyi sevdiğimi söyleyen insanlara teşekkür etmek istiyorum.

Jamie, kızı aracılığıyla paylaşılan resmi bir açıklamaya göre ilk olarak 12 Nisan’da “tıbbi bir komplikasyon” nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Corinne Foxx’S sosyal medya hesap. “Foxx ailesinden. Babam Jamie Foxx’un dün tıbbi bir komplikasyon yaşadığını paylaşmak istedik. Neyse ki, hızlı hareket ve büyük özen nedeniyle, şimdiden iyileşme yolunda” ifadeleri yer aldı.

Tam olarak bir ay sonra, 12 Mayıs’ta Corinne, sağlığının kötüye gittiğine dair çeşitli raporlara rağmen, aktörün “haftalardır” hastaneden ayrıldığında ısrar ederek olayı tekrar ele aldı. Instagram Stories aracılığıyla “Aileden güncelleme: Medyanın nasıl çılgınca çalıştığını görmek üzücü” diye yazdı. “Babam iyileşmek için haftalardır hastaneden çıktı. Aslında dün turşu oynuyordu! Herkesin duaları ve desteği için teşekkürler!”

Jamie foxx
Jamie Foxx (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

15 Mayıs’ta TMZ Jamie’nin Chicago’daki bir rehabilitasyon merkezinde fizik tedaviye başladığını bildirdi. Corinne, oraya geldiğinden beri ünlü babasını fiziksel rehabilitasyon merkezinde birkaç kez ziyaret etti. Jamie’nin arkadaşı ve yönetim ekibi üyesi, Dave BrownOscar ödüllü oyuncunun iyileşmesini kontrol etmek için de hazır bulundu.

Temmuz ayı başlarında Jamie, hayranları onu Chicago’da bir teknede sürerken yakaladığında ilk kez toplum içinde görüldü. O zamandan beri golf oynarken görüldü ve hatta 19 Temmuz’da bir Instagram gönderisine göre işe geri döndü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/22/jamie-foxx-talking-video-hospital-medical-emergency-details/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir