Jamie Dornan Grinin Elli Tonu Neden Pişman Değil?


Jamie daha sonra, “Bak, şu şekilde ifade et – 1 milyar dolardan fazla hasılat yapan bir film serisinin parçası olmak kariyerime hiçbir zarar vermedi. Çalışan her oyuncu aynı şeyi söylerdi. Sağlandı – çok” dedi. “Ama her şeyin bir şaka olduğunu kabul ediyorum. Bu filmlerde ben de dahil olmak üzere herkes elinden geldiğince sıkı çalıştı.”

Zamanında gizemli Bay Grey’i oynadığından beri, Jamie kendini en son En İyi Film adayı gibi başka başarılı projelerde buldu. Belfast. Oyuncu, kariyerinde ilerleme kaydederken, onunla kalıcı bir ilişkisi olduğunu kaydetti. Grinin Elli Tonu.

“İkisinden biri Özel Savaş, antropoid veya Belfastya da bundan sonra ne gelirse gelsin, basında her zaman ‘Elli Ton’dan beri yaptığı en iyi şey,’ dedi Jamie. “Sanki hala kendimi kanıtlamam gerekiyormuş gibi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327445/why-jamie-dornan-doesn-t-consider-fifty-shades-of-grey-a-regretful-moment?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın