James Van Der Beek ve Karısı Kimberly, 6 Çocukla Nasıl Randevu Gecesi Yapıyor?


James Van Der Beek baba hayatının dengesini bulmaktır.

Altı çocuğun ebeveynleri olarak, randevu gecesi her zaman için kolay olmuyor. Dawson’s Creek yıldız ve karısı Kimberly Van Der Beekancak yakın zamanda paylaştığı gibi, hala çalışmasını sağlamanın yollarını buluyorlar.

James, E! Libby’s Vegetables and Meals on Wheels ile ortaklığını tanıtırken haberler. “Biliyorsun, tamam, ‘altı çocuğun yatma vakti geldi mi? İyi misin? Harika, çıktık.’ Bu pek olmuyor. Bu yüzden çok fazla eğitim ve bunun içine giren bir açıklama var.”

Bu nedenle, ebeveynleri olan James ve Kimberly Olivia12, Yeşu10, Annabel8, Emilia6, Gwendolyn4 ve 1 yaşındaki Yeremya—öğleden sonraki tarihlere ve hatta kendi seçtikleri tarih söz konusu olduğunda alışılmışın dışında bazı fikirlere yönelme eğilimindedirler.

“Şu anda, bir tür hızlı kahve dükkanı, hatta bir ayak işi koşusu” dedi. “Dürüst olmak gerekirse, birlikte ayak işlerinde en sevdiğimiz öğleden sonraları geçirdik.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354047/how-james-van-der-beek-and-wife-kimberly-squeeze-in-date-night-with-6-kids?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir