James Kennedy ve Tom Sandoval ‘Vanderpump Kuralları’ Buluşmasında Neredeyse Kavga Ediyor – Hollywood Life


James Kennedy ve Tom Sandoval 'Vanderpump Kuralları' Buluşmasında Neredeyse Kavga Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nicole Weingart/Bravo

1. bölüm boyunca Vanderpump Kuralları 24 Mayıs’ta bir araya gelmek, çoğu Tom SandovalAldatarak neden olduğu acı için oyuncu kadrosu onun peşine düştü. Ariana Madix ile raquel Leviss. Ariana’nın neden bu kadar üzgün olduğu belliydi ama James KennedyDaha önce Raquel ile nişanlı olan , kendisinin de oldukça ihanete uğramış hissettiğini itiraf etti. Bununla birlikte, Raquel’i veya onun gibi bir şeyi bitirmediği için değildi – Sandoval’ın eski sevgilisiyle bir romantizmi keşfederek arkadaşlıklarını tamamen göz ardı ettiğini hissettiğini söyledi.

Lisa vander pompası Ariana’nın duygularının “biraz daha önemli” olduğunu söylemeye çalıştı ama Ariana, “kardeş gibi oldukları” için aynı fikirde değildi. Ancak Sandoval, iddiaya karşılık verdi ve sadece “ayda bir gibi konuştuklarını”, bu nedenle “kardeş” olmaktan çok uzak olduklarını söyledi.

James Kennedy ve Tom Sandoval 'Vanderpump Kuralları' Buluşmasında Neredeyse Kavga Ediyor – Hollywood Life
James Kennedy ve Tom Sandoval (Nicole Weingart/Bravo)

lala Kent Sandoval’a James’in 2021’deki teklifinin “yarısını ödediğini” hatırlattı, öyleyse neden yakın arkadaş olmadıklarını söylemeye çalışsın ki? James ayrıca Sandoval’ın kendisi için bir “ağabey” gibi olduğunu söylediğinde, Sandoval, James’in ona tam olarak böyle hitap ettiğini söyleyerek bunu reddetti – bunun gerçek bir şey olduğu anlamına gelmiyordu.

“Asla ne kadar iyi bir arkadaş olmadığınızı gösteriyor. [then]!” James, ona “fırsatçı” demeden önce odanın diğer tarafından Sandoval’a bağırdı. İşte o zaman Sandoval, James’e “f***ed” olduğu için “f***ist” dedi. Kristen [Doute] gösteriye çıkmak için.”

Bu söylendikten hemen sonra, James sandalyesinden kalktı, Sandoval’a yaklaşmaya başladı ve “21 yaşındayken” olduğunu söyledi, yani 40 yaşındaki Sandoval’ın yaptığı her şeyi alakalı kalmak için yapmasıyla aynı şey değil.

Andy Cohen Lisa ona “durdurmasını” ve koltuğuna “geri dönmesini” söylerken, zıplamak, James’i tutmak ve onu Sandoval’dan uzaklaştırmak zorunda kaldı. “Abi, sen 42 yaşındasın!” James, Sandoval sandalyesine geri dönerken ona bağırdı. Sandoval, James’e Raquel’den ayrıldıktan sonra onun için “ayağa kalktığını” söyledi, ancak James artık Sandoval’dan hiçbir şeye ihtiyacı olmadığını söyledi.

James Kennedy ve Tom Sandoval 'Vanderpump Kuralları' Buluşmasında Neredeyse Kavga Ediyor – Hollywood Life
James Kennedy (Nicole Weingart/Bravo)

“Sen bir eziksin ve barın boşa gidiyor, seni arkadan bıçaklayan fahişe!” bağırdı.

Sandoval daha sonra James’e tekrar suratına çarparsa “onu becereceğini” söyledi, bu yüzden James blöfünü gördü ve ona tekrar yaklaşmaya başladı. Andy ortaya atladı ama James yine de Sandoval’ın “a**”sını “dövmekle” tehdit etti. Andy, James’e sandalyesinde kalmasını emretti, ancak onun yerine mola verebilmek için setten ayrıldı – Ariana yandan sırıtırken Sandoval’a “bıyıklı solucan” dedi.

Daha fazla istemek? Bu bölümün genişletilmiş bir versiyonu 25 Mayıs’ta Peacock’ta mevcut olacakken, buluşmanın 2. kısmı önümüzdeki Çarşamba saat 21:00 ET’de Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/james-kennedy-tom-sandoval-fight-vanderpump-rules-reunion/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir