James Kennedy ve Lala Kent Beraber Beraber Olduklarını Açıkladı – Hollywood Life


James Kennedy ve Lala Kent Beraber Beraber Olduklarını Açıkladı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Tommy Garcia/Bravo

Vanderpump Kuralları 8 Şubat’ta geri döndü ve yeni sezon bir patlama ile başladı. Sadece oyuncular arasında yeni bir enerji duygusu oluşmakla kalmıyor, Tom Schwartz Ve Katie Maloneyboşanması, aynı zamanda James Kennedy Ve Raquel Leviss‘ ayrıldı, ancak drama her zamankinden daha iyi değilse de aynı derecede iyi.

James’in bu sezonun başında zaten yatılı bir kız arkadaşı var – görünüşe göre ayrıldıktan sonraki altı hafta içinde Raquel’in “değiştirdi” – ve yeni kız arkadaşına “hayatının aşkı” diyor. Ama bu durmadı lala Kent James’e asılmak ve ona ne kadar seksi göründüğünü söylemekten. “Seni ve yeni kız arkadaşını ayırmak zorunda kalabilirim” diye şaka yaptı. “Şaka yaptığını” söyledi, ama geçmişte birlikte oldular, bu yüzden belki bunda doğruluk payı vardı. Ve bu, James’in bir kız arkadaşını ilk kez aldatışı olmayacaktı.

James Kennedy ve Lala Kent Beraber Beraber Olduklarını Açıkladı - Hollywood Life
James Kennedy ve Lala Kent (Tommy Garcia/Bravo)

Lala ve Katie ile bir oturma sohbeti sırasında James, Raquel ile ilişkisinin başlangıcında diğer kadınlarla “eğlendiğini” açıkladı. Lala, James’in bunu kamera karşısında söyleyeceğine inanamadı ve “Nihayet hâlâ ‘eğlendiğimizi’ kabul ettik mi?” İzleyicilerin bildiği gibi James, son birkaç sezonda birkaç kez Raquel’i aldatmakla suçlandı – yapımcılar çeşitli suçlamaların eski görüntülerini bile gösterdiler – ancak James daha fazla bilgi ifşa etmedi. “Ben bir şey demiyorum [more],” dedi kızlara, ama sorun değildi çünkü Lala onun yerine tüm konuşmayı yaptı. Gülümseyerek Katie’ye dönerken, “James ve ben – ikimiz de küçükken,” dedi. çok ilişkilerimizde yeni – kesinlikle bağlandım. Yani James, Raquel’i aldatmakla kalmadı, Lala da eski sevgilisini aldattı. Randall Emmettfazla.

Lala, “içmeye başladıktan” sonra Chicago’da olduğunu söyledi.

“Beni sinirlendiriyorsun – kalbim atıyor,” dedi James, açıkça Lala’nın daha fazla bir şey söylemesini istemiyordu. Günah çıkarmasında, “Pek çok erkek hata yapar. Ama belli ki, Lala’nın yarısı da bunun olmasını istiyordu.”

Katie ile tekrar sohbete dönen Lala, “İşte bu yüzden amuda kalktığımı söyledi. [while horny]” 2018’de çekilen bir bölümde “çünkü kesinlikle yaptım”.

James şok içinde, “Azgın Lala’yı durdurmak yok,” dedi. Jax Taylor Ve Peter Madrigal yapımcılar tarafından gösterilen görüntülerde. O zamanlar kimse ona inanmamıştı ama şimdi kedi çantadan çıktı.

Raquel’in, James’in onu her zaman aldattığıyla ilgili haberleri duyduğunda mutlu olmayacağını ancak hayal edebiliyoruz. Neyse ki sezon prömiyeri sırasında onun bombardımanına tutulmadı, ama belki de bunun nedeni Peter’la takılmak ve James’in yeni kız arkadaşıyla James’in kötü yolları hakkında konuşmakla çok meşgul olmasıydı. Bir grup etkinliği sırasında, Raquel çekti Müttefik Lewber kenara çekti ve James’e onu ezdiğini söylememesini söyledi. Ally, gerektiğinde zaten ona karşı çıktığını, yani ortada bir sorun olmadığını söyledi ve Raquel bunu duyduğuna sevindi.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Vanderpump Kuralları Çarşamba günleri saat 9’da Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/vanderpump-rules-recap-james-kennedy-lala-kent-hooked-up/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir