James Kennedy, Lala Kent ile Raquel Leviss’i Aldattığını Ele Aldı


James Kennedy temiz geliyor.

Sonra Vanderpump Kuralları 10. sezon fragmanı ile takıldığını ortaya çıkardı Lala KentBravo yıldızı eski nişanlısını aldattığını ele aldı Raquel Leviss şovun 7 Şubat gala partisinde.

James, “Açıkçası benim için gurur verici bir an değil,” dedi. E! Haberler (bu akşam saat 23:00’de E’de yayınlanıyor!). “Mükemmel değilim – şimdi değilim ve o zamanlar 20’li yaşlarımın başında da değildim – ama şimdi 30 yaşındayım ve geriye baktığımda bugünlerde yapacağım bir hareket değil ve iyi bir hayat dersi.”

James, Lala ile buluşmasından bu yana “çok fazla derinlemesine düşündüğünü” de sözlerine ekleyerek, bugün kız arkadaşıyla her zamankinden daha mutlu. Ally Lewber.

Yanında Ally ile birlikte, “Ally ile olan ilişkimi gördüğümde, hayatımda daha önce hiç böyle hissetmediğimi dürüstçe söyleyebilirim,” dedi. “Belki de bu yere gelmem gerekiyordu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364312/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-james-kennedy-addresses-cheating-on-raquel-leviss-with-lala-kent?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir