James Kennedy, Eski Raquel Leviss ile Paylaştığı Köpeğiyle Yeniden Bir Araya Geldi


Birkaç gün sonra Vanderpump Kuralları’ patlayıcı buluşma 7 Haziran’da sona erdi, Ariana Madix yeni erkeğiyle bazı erken doğum günü kutlamaları için NYC’ye uçtu daniel wai.

İlk olarak Nisan ayında Coachella’da öpüşürken görüldüklerinde aşk dedikodularını ateşleyen çift, 11 Haziran’da geceyi partiye götürmeden önce arkadaşlarıyla birlikte Governors Ball Müzik Festivali’ne katıldı.

Madix’in kostarları, yeni erkek arkadaşına onay damgasını bile vurdu.

“Ona nasıl davrandığına tanık oldum, dürüst olmak gerekirse – Tom’la ilişkisinin başlangıcında bile – onun etrafından dolaştığında, ondan bahsettiğinde onun nasıl aydınlandığını hiç görmedim.” Şeana Shay münhasıran E söyledi! Mayıs ayında haberler. “Onu bu kadar mutlu görmek gerçekten ama gerçekten inanılmazdı.”

Lala Kent, “Ondan bahsetme biçimi, enerjisi tamamen farklı. Onun adına çok mutluyum çünkü bir yabancı olarak onu ve ilişkisini izliyordum, sadece onun için gerçekten hissediyordum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380832/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-james-kennedy-adorably-reunites-with-dog-he-shared-with-ex-raquel-leviss?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir