James Haven Hakkında Beş Şey – Hollywood Life


James Haven Hakkında Beş Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Angelina Jolie‘nun erkek kardeşi James Haven49 yaşındaki ünlü kız kardeşiyle yıllardır ara ara gündemde ama ilişkilerinin eskisi kadar yakın olmadığı söyleniyor. 47 yaşındaki aktrisin anne ve babası olan tek kardeşi Jon Voight ve geç Marcheline Bertrand, şöhreti boyunca çeşitli zamanlarda onunla kamuoyuna çıktı ve çoğu zaman mütevazı bir hayat sürmesine rağmen, etkileyici bir kariyeri ve kendi geçmişi var. Aşağıda James ve Angelina ile olan hayatı hakkında daha fazla bilgi edinin!

James aynı zamanda bir aktör.

James Haven
James Haven kırmızı halıda. (Flash Fotoğraf Ajansı)

Angelina gibi, yetenekli yıldız da 1998’den beri çeşitli filmlerde ve televizyon programlarında yer aldı. Angelina’nın filminde küçük bir rolle başladı. Gia ve o zamandan beri diğer popüler filmlerde rol aldı. Cehennemin mutfağı, Doğuştan gelen günah, Canavar Topu, Şafak Vaktive Hayatta kal. Oynadığı televizyon programları şunları içerir: CSI: Olay Yeri İnceleme ve Oyun.

Oyunculuğun yanı sıra, Los Angeles’ta insan hakları, hayvan hakları ve çevre sorunları da dahil olmak üzere çeşitli konulara ışık tutan bir festival olan Artivist’in yönetim kurulu direktörlüğünü yaptı.

Bir zamanlar Angelina’nın çocuklarına dadıydı.

Angelina Jolie, James Haven
Angelina Jolie ve James Haven bir etkinlikte. (Bei/Shutterstock)

Angelina kocasından ayrıldıktan kısa bir süre sonra Brad Pitt 2016’da James’in sadece amca rolüne değil, Angelina ve Brad’in altı çocuğuna bakan diğer dadıların bazılarına baş dadı rolüne geçtiği bildirildi. Maddox, Sulh, Zahara, Shiloh, Viyanave Knox. Ancak 2017’de onu kovduğu ve yakın ilişkilerinin o zamandan beri uzaklaştığı bildirildi.

Yeğeni Shiloh onun adını aldı.

James, Shiloh’un 1973’te doğduğunda göbek adının olması gerektiğini açıkladı, ancak ailesi, 2007’de yaptığı bir röportajda fikirlerini değiştirdi. Grazia. Shiloh 2006’da doğduğunda, Angelina görünüşe göre ismi hatırladı ve çok sevdi, kızı için seçti.

“Son anda, ailem onun yerine bana Haven’ı verdi. Brad ve Angie bana gelip ‘İsimleri düşünüyoruz ve favorimiz Shiloh’ demeleri çok güzeldi. Bunun senin asıl adın olduğunu biliyoruz, bu olur mu?'” dedi James çıkışa. “Neredeyse gözyaşları içindeydim – çok onur duydum.”

2000 Oscar’ında Angelina ile öpüştüğünde tartışmalara yol açtı.

Angelina Jolie James Haven
Angelina Jolie ve James Haven bir etkinlikte sarılırlar. (Flash Fotoğraf Ajansı)

Erkek ve kız kardeş törene birlikte katıldılar ve bir paylaşımda bulundular. dudaklarını öpmek kırmızı halıda poz verdiler. Kaşların yükselmesine ve her yerde manşetlere girmesine neden oldu ve artık rezil bir an haline geldi. Angelina’nın filmdeki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanması için yaptığı kabul konuşması Kız, Kesildio gece James’e “aşık olduğunu” söylemesi de dikkat çekti.

Bazı izleyicilerin kafa karışıklığına rağmen, hem James hem de Angelina’nın, annelerinin yedi yıl sonra vefat ettiği yumurtalık kanseri teşhisi konduktan sonra tedaviye başladığı o sırada sahne arkasında zor bir dönem geçirdikleri bildirildi. Aynı günü, dünyanın en büyük ödül törenlerinden biri için halının üzerine çıkmadan önce hastanede geçirdikleri bildirildi. “Dünyadaki hiç kimse günü hastanede geçirdiklerini bilmiyordu. ‘Şu anda nerede olduğumuza bakın’ gibiydi. Ancak dünya ensest bir şey gördü” dedi. Radar Çevrimiçi.

James, 2009’da yeniden doğmuş bir Hıristiyan oldu.

Dinini benimsediğinden beri, Lake Forest, CA’daki Saddleback Kilisesi’nin bir parçası olduğu ve görünüşe göre 2012’de gençlik bakanı olmak için eğitim aldığı bildiriliyor. Bildirildiğine göre, yıllar sonra babası Jon ile arasını düzeltmeye iten şeyin Hristiyan olmasıydı. ondan uzaklaştığını söyledi ve iddiaya göre Angelina’yı da aynısını yapmaya teşvik etti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/angelina-jolie-brother-4758778/

Yorum yapın

SMM Panel