James Harden’ın Ev Sahipliği İpuçları Misafirlerinizden Önemli Puanlar Alacak


James Harden ile röportaj yaptık çünkü bu fiyatlardaki seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Öne çıkan ürünlerden bazıları James’in J-Harden Wines markasına aittir. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Bir sonraki toplantınız için bazı ev sahipliği ipuçları arıyorsanız, James Sertleşmek özellikle içeceklerle sizi korudu. NBA yıldızının markası J-Harden Şarapları az önce ilk prosecco’sunu yayınladı. “Kutlama etkinliklerinde pop yapmak ve parti yapmak için mükemmel. Enerjisi ve tadı, J-Harden markasıyla ulaşmaya çalıştığımız noktayla mükemmel bir şekilde örtüşüyor.”

Philadelphia 76ers oyuncusu, “İnanılmaz bir ivme kazandık. J-Harden geçen yaz sonunda piyasaya sürdüğümüzden beri. Şu anda şarap koleksiyonumuzda California Cabernet Sauvignon, California Red Blend ve şimdi de yeni Prosecco olmak üzere üç şarabımız var.”

özel bir E! röportajda James, J-Harden Wines, prosecco ve sunuculuğunun olmazsa olmazlarından bahsetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368151/follow-james-harden's-hosting-guide-to-score-major-points-with-your-guests?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir