James Earl Jones, Star Wars Serisine Nasıl Döndü?


Kendini Karanlık Tarafa ver çünkü James Earl Jones geri döndü!

Jones, Disney+’daki Darth Vader’ın sesi olarak rolünü yeniden canlandırmak için resmi olarak geri döndü. Obi-Wan Kenobi. Serinin 1 Haziran’da yayınlanan üçüncü bölümünde, Vader ilk olarak Engizisyoncu Reva ile bir sanal konferans sırasında ortaya çıktı (Musa Ingram). Şimdiye kadar 91 yaşındaki oyuncunun ikonik kötü adamı bir kez daha seslendireceği açıklanmamıştı.

Hayden Christenson dizide Darth Vader’ı canlandırıyor. Ve Christenson, Vader takımının içindeyken, olay yerinde 41 yaşındaki çocuğun sesi yerine Jones’un sesi duyuldu.

Jones ilk olarak 1977’lerde Vader’ın sesi olarak tanıtıldı. Yıldız Savaşları Bölüm IV ve yine Bölüm V, VI ve IX’da ve ayrıca isyancılar ve Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi.

Ancak Jones, bölümdeki tek tanıdık ses değildi. ovma aktör Zach Braff Freck adında bir İmparatorluk adananının sesi olarak konuk olarak göründü.

Jones’la birlikte, Ewan McGregor Jedi Ustası Obi-Wan Kenobi rolünü tekrarladı. Dizide ayrıca Ingram, Joel Edgerton, bonnie piesse, Kumail Nanjiani, İndira Varma, Rupert Arkadaş, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell ve Benny Safdie.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333034/how-james-earl-jones-returned-to-the-star-wars-franchise?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel