James Corden’ın The Late Late Show’unun Final Planları Açıklandı


Bu partiye geç kalmak istemezsin!

Kutlamak James Korden‘nin son bölümü sunucu olarak Geç Geç GösteriCBS ona 27 Nisan’da yayınlanacak bir primetime özel programı düzenliyor.

“The Last Last Late Late Show” adlı büyük uğurlama için Corden, Carpool Karaoke, Crosswalk the Musical, Take a Break ve daha fazlası gibi en popüler bölümlerinden ve skeçlerinden bazılarını yeniden canlandıracak. Tom Cruise seyircinin nefesini kesecek.

Primetime özel programından sadece birkaç saat sonra, Geç Geç Gösteri 28 yıldan uzun bir süre yayında kaldıktan sonra son bölümü için normal saat 12:37’ye geri dönecek.

Nisan ayında, sunucu olarak yedi yılın ardından Corden, daha önce sunuculuğunu yaptığı gösteriden ayrılmayı planladığını açıkladı. Craig Ferguson, Craig Kilborn Ve Tom Snyder.

Corden 28 Nisan monologunda “Bu gösterinin hiçbir şekilde karşılamasını aşmasını asla istemiyorum,” dedi. “Bunu yapmayı her zaman sevmek istemişimdir. Ve gerçekten bundan bir yıl sonra, devam etmek ve orada başka neler olabileceğini görmek için iyi bir zaman olacağını düşünüyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366008/james-corden-s-lessigreaterthe-late-late-showlessigreater-finale-plans-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir