James Caan’ın Resmi Ölüm Nedeni Açıklandı – Hollywood Life


James Caan


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Hollywood’un en saygın önde gelen adamlarından biri 6 Temmuz Çarşamba günü öldü ve şimdi James Caan‘ın ölüm nedeni ortaya çıktı. Oscar adayı vaftiz babası 82 yaşındaki ikon, aldığı belgeye göre kalp krizi ve koroner arter hastalığından hayatını kaybetti. TMZ. Resmi adli tabip raporu/tıbbi açıklama, James’in ayrıca obstrüktif akciğer hastalığı ve konjestif kalp yetmezliğinden muzdarip olduğunu ve 6 Temmuz’da Los Angeles, California’daki Ronald Reagan UCLA Tıp Merkezi’nde saat 21:02’de koşullara yenik düştüğünü belirtti. Eden Memorial Park’ta toprağa verildi.

James Caan
James Caan (Rob Latour/Shutterstock)

Oyuncunun ailesi, ölümünün yürek burkan haberini 7 Temmuz’da resmi Twitter hesabından duyurdu. “6 Temmuz akşamı Jimmy’nin öldüğünü size büyük bir üzüntüyle bildiriyoruz” diye yazdılar. “Aile, sevgi ve içten başsağlığı dileklerini takdir ediyor ve bu zor zamanda onların mahremiyetine saygı duymaya devam etmenizi istiyor.” James’in Hollywood’daki ağırlığı, ünlü arkadaşlarından derhal bir sevgi ve başsağlığı diledi.

Al PacinoMichael Corleone olarak rol aldı vaftiz babası ve Baba: Bölüm II James’in Sonny Corleone karşısında, anlattı HollywoodYaşam bir açıklamada, “Jimmy benim hayali kardeşim ve hayat boyu arkadaşımdı. Artık dünyada olmayacağına inanmak zor çünkü çok canlı ve cüretkardı. Harika bir oyuncu, harika bir yönetmen ve sevgili arkadaşım. Onu özleyeceğim.”

barbara streisand1975 klasiğinde James ile birlikte rol alan komik Bayan “Jimmy’yi duyduğuma çok üzüldüm. Çok yetenekliydi”, 7 Temmuz Tweet’inde. James’in unutulmaz rollerde sıkıntısı yoktu. Ayrıca 2003’lerde yaramazlar listesinde bir baba olarak rol aldı. elfbaşrolde Will Ferrell ve yönettiği Jon Favreaubirlikte Sefalet (1990) karşıt Kathy Bates ve Erkekler için (1991) karşıt Bette Midler.

Oyuncu son yıllarda TK yüzünden hasta olmasına rağmen, romantik komedide 2021 gibi yakın bir zamanda göründü. Kraliçe Arılar yanında Ellen Burstyn, Ann-Margret, ve Christopher Lloyd.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/james-caan-cause-of-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir