James Bond Oyuncusunun Yetişkin Beş Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


James Bond Oyuncusunun Yetişkin Beş Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Pierce Brosnan en çok dört filmde James Bond 077’yi oynamasıyla tanınır.
  • İrlandalı yıldız, 2001 yılından beri eşi Keely Shaye Smith ile evli.
  • Beş çocuğu iki kadınla paylaşıyor

Pierce Brosnan hayatında birçok rol üstlenmiştir. 1990’ların ortalarında 007 yaşındaydı ve bir dizi filmde gizli ajan James Bond’u oynuyordu. Komedi tarafını aşağıdaki gibi filmlerdeki rollerle gösterdi: dünyanın sonu, Mars Saldırılarıve son zamanlarda, kül kedisi. Şarkı söyleme sesine de bir şans verdi. Mamma Mia! franchise. Ancak, belki de bu İrlandalı-Amerikalı aktörün oynamak için imzaladığı en büyük rol, bir babanın rolüdür. Pierce, merhum eşiyle paylaştığı beş çocuğun gururlu babasıdır. cassandra harrisve şu anki eşi, Keley Shaye Smith.

Pierce, “Aileye çok değer veriyorum” dedi. Beyefendinin Günlüğü 2021’de. “Baba olmayı çok seviyorum. Ben bir baba figürüyle, sağlam bir aileyle büyümedim. Hayal gücümün harika gücünü kullanan derin bir kırılma, belirli bir izolasyon ve bir yalnızlık vardı. Kendi duyum ve sezgilerimle idare etmem gerekiyordu. Bu yüzden aileye değer veriyor ve seviyorum. Keely en harika anne ve kadın – 27 yıl boyunca onun büyümesini izledim, birlikte hayatımızın çiçek açıp büyümesini izledim. Ve daha yaşanacak çok hayal var.” Ayrıca sık sık onlar hakkında fışkırır. instagram. Pierce ve Keely bu yolculuğa birlikte devam ederken, işte hakkında bilmeniz gerekenler. remington çelik aktörün çocukları.

James Bond Oyuncusunun Yetişkin Beş Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Pierce Brosnan, Christopher (en solda) ve Charlotte (solda) ile ‘The Matador’un (Richard Young/Shutterstock) 2005 galasında

Christopher Brosnan

Christopher Harris 11 Kasım 1972’de doğdu. Ailenin en büyük çocuğu. Sadece gözlerin için aktris Cassandra Harris (d. Sandra Colleen Waites) ve yapımcı Dermot Harrisaktörün kardeşi Richard Harris. Cassandra ve Dermot nihayetinde 1978’de boşandı. Dermot’un 1986’da kalp krizi nedeniyle vefat etmesinden sonra, başına Chicago Tribünü, 1980’de Cassandra ile evlenen Pierce, Chris’i ve kız kardeşini evlat edindi. Charlotte.

Christopher, babasının birkaç filmi de dahil olmak üzere birçok filmde yönetmen yardımcısı olarak çalıştı. Goldeye, Başka Bir Gün Öl, Ve Dünya yeterli değil. Ne yazık ki, 1991 yılında annesinin yumurtalık kanserinden ölümünün ardından, Christopher’ın hayatı madde bağımlılığı nedeniyle kontrolden çıktı. “Christopher hâlâ çok kayıp. Şaşırtıcı bir şekilde, ”dedi Pierce, 2005 yılında yaptığı bir röportajda. çapkın (s/s News.com.au), “Nerede olduğunu biliyorum ama zor bir hayatı var. Sadece güçlü bir inancım olabilir ve iyileşeceğine inanabilirim. Bu ailedeki herkesi test etti ama hiçbiri kendisinden daha fazla test etmedi. Nasıl çıkacağını biliyor. istemiyor.”

Pierce, yıllarca süren bağımlılıktan sonra oğlunu nihayet kesmek zorunda kaldı. Bununla birlikte, 2019’da yapılan bir röportajda EsquirePierce, kendisinin ve Christopher’ın yeniden bağlantı kurduklarını ve “sevgi dolu bir iletişim” kurduklarını söyledi.

James Bond Oyuncusunun Yetişkin Beş Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Pierce, oğulları Dylan ve Paris ile birlikte (Dan Steinberg/Invision/AP/Shutterstock)

Charlotte Brosnan

Charlotte Brosnan, 27 Kasım 1972’de Charlotte Harris olarak dünyaya geldi. Aynı zamanda Cassandra ve Dermot Harris’in çocuğu. Charlotte, dizinin bir bölümünde rol alan bir aktristi. NYPD Mavi ve ortaya çıktı Yeğen Ve Kevin Johnson’ın Kayboluşu. Ne yazık ki 2013 yılında 41 yaşında vefat etti.

Pierce yaptığı açıklamada, “28 Haziran günü saat 14.00’te sevgili kızım Charlotte Emily yumurtalık kanserine yenik düşerek sonsuz yaşama geçti” dedi. İNSANLAR. “Charlotte kanserle zarafet ve insanlık, cesaret ve haysiyetle savaştı. Güzeller güzeli kızımızın kaybıyla yüreğimiz sızlıyor. Onun için dua ediyoruz ve bu sefil hastalığın tedavisinin yakında yakın olması için dua ediyoruz. Başsağlığı dileyen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Charlotte, öldüğü sırada onunla evliydi. Alex Smith ve iki çocuk annesi.

Sean Brosnan

Sean Brosnan 13 Eylül 1983’te Pierce Brosnan ve Cassandra Harris’in en küçük çocuğu olarak dünyaya geldi. Sean, babasını takip ederek oyunculuk işine girdi ve Nesil Öldürme mini dizi ve benzeri filmlerde Uzaylı Ayaklanması, Şiddet Eylemleri, ve yaklaşan Yanılsama. Sean ayrıca, 2000 yılında bir araba kazasında yaralandıktan sonra geliştirdiği bildirilen kendi bağımlılıklarıyla da mücadele etti. Esquire. Ancak Pierce yayına, Sean’ın “gelişmekte olduğunu”, psikoloji derecesi için çalıştığını ve bir aile kurduğunu söyledi. Sean’ın sosyal medyası da gizli görünüyor.

Pierce, “Sean, büyükbabası olduğum en güzel kıza sahip,” dedi. “Şiirsel bir isim bulmaya çalışıyorum, Poppy, Hemingway benzeri ama ben büyükbabayım. Büyükbaba. Büyükbaba. Dede olma zamanı gelir. Ben ki.”

James Bond Oyuncusunun Yetişkin Beş Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Pierce Brosnan ve ailesi (Shutterstock)

Dylan Brosnan

Dylan Brosnan 13 Ocak 1997’de doğdu. Pierce Brosnan ile ikinci eşi, gazeteci ve film yapımcısının en büyük oğlu. Keley Shaye Smith. Shaye ve Brosnan 1994’te tanıştılar ve 2001’de evlendiler.

Dylan, USC School of Cinematic Arts’tan 2020’de mezun oldu. Aynı zamanda grubun bir parçası olan bir şarkıcı. Ahududu Sarışınve üzerinde görüldüğü gibi bir model instagram. Oyunculukta da biraz uğraştı. Dylan’ın rol aldığı Ulaşılamaz (2015), Zehirleme Cenneti (2018) ve Genç Motive Ediciler Kulübü (2018).

2021 Instagram Canlı oturumu sırasında Pierce, Dylan’dan oğlunun onu sette nasıl ziyaret edeceğinden bahsetti. “James Bond setine geldiğinizi hatırlıyor musunuz? [for] Başka gün Öl? Dört, beş yaşlarındayken arabaları severdin,” dedi Pierce. İNSANLAR. Dylan, “gerçekten genç ama arabaları severdim” şeklinde yanıt verdi ve bu da Pierce’ın komik bir hikayeyi paylaşmasına neden oldu.

“O sabahı hatırlıyorum çünkü arabaları seviyordunuz ve Die Another Day’di ve bu devasa bir aksiyon sekansıydı” dedi. Sahnedeki tüm “patlamalar” ve kaosun içinden geçtikten sonra Pierce oğluna döndü. “Ve sonuna geldim ve ‘Nasıldı?’ dedim. Sen de ‘Arabalar iyi mi baba? Arabalar iyi miydi? Gidip arabaları görebilir miyiz?’” Pierce gülerek devam etti. “Ve bu benim en iyi performansımdı, en büyük James Bond kahramanlık anlarımdan biriydi. ‘Evet oğlum, hadi arabaları görelim’ dedim.”

paris brosnan

paris brosnan 27 Şubat 2001’de doğdu. Pierce’ın en küçük oğlu şimdiden moda dünyasında bir sıçrama yaptı. 2017’de modellik yapmaya başladı ve şimdiden Dolce & Gabanna ve Balmain için gösterilerde yer aldı. Bu heyecan verici!” Paris anlattı HollywoodLife ÖZEL olarak 2019 Clarins ve The Malibu Foundation’ın RePlant Love etkinliğinde. “Bu yaratıcı çıkışa ve ilham verici tasarımcılar ve sanatçılarla çevrili olma fırsatına minnettarım.”

Paris, “Ailem bana ilham veriyor,” diye ekledi. “Annem ve babam eğlence sektöründe çalışıyor ve ikisi de tutkulu çevreciler. Bir keresinde annemin şöyle dediğini duymuştum: ‘Bir toplum, gölgesine asla oturamayacaklarını bildikleri ağaçları diken yaşlı adamlar sayesinde büyür’… bireysel yaşamlarımız ve değerlerimiz için özgün olduğuna inanıyoruz.”

Paris, babasının doğum gününü tatlı bir aile fotoğrafıyla kutladı. instagram Mayıs 2023’te. “Yaratıcı @piercebrosnanofficial’ın 70. yılı kutlu olsun; daha fazla yaşam, daha fazla sanat, daha fazla nimet…” diye yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/pierce-brosnan-kids-4517725/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir