Jake Johnson, Minx’in 2. Sezon Çekimlerini Bitireceğini Onayladı


Sürtük kapılarını sonsuza dek kapatmadı.

HBO Max’in 12 Aralık’ta komedi dizisini iptal etmesinin ardından, yıldız jake johnson– porno yayıncısı Doug Renetti’yi oynayan – dizinin belirsiz geleceği hakkında büyük bir güncelleme yaptı. Göre Yeni kız şap, oyuncu kadrosu ve yapım ekibi Sürtükikinci sezonu, artık bir akış evine sahip olmamasına rağmen prodüksiyonu “hâlâ bitiriyor”.

Jake, “HBO Max’ten çıkarıldık ama hâlâ sezonu bitiriyoruz” dedi. yazdı 13 Aralık Instagram gönderisinde. “Neyse ki yapımı durdurmadılar. Çekimleri bitirmemize yaklaşık bir hafta kaldı.”

Ancak Jake’in paylaştığı tek şey bu değil çünkü hayranlara bunu ummaları için bir neden verdi. Sürtük ikinci sezon geri dönecek ve potansiyel bir üçüncü sezon üzerinde çalışılıyor. “Bu bölümler için yeni bir platform bulmaya can atıyorum” diye devam etti. “Tüm çevrimiçi desteği takdir ediyoruz. Gösteriyi yapmayı seviyoruz ve devam etmeyi umuyoruz. Bu çılgın bir iş ve kısmen bu kadar katkı sağlayan şey bu. [sic] hakkında. Bu yüzden umarım yakında paylaşacak güzel haberlerimiz olur.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358162/jake-johnson-confirms-lessigreaterminxlessigreater-will-finish-filming-season-2-despite-hbo-max-cancelation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir