Jaime King, Sherri Papini’nin Aldatmaca Adam Kaçırma Davasına Neden “Deli”ydi?


Kasım 2016’da, Sherri’nin kuzey Kaliforniya’daki evinin yakınında koşarken ortadan kaybolduğu bildirildi. Üç haftadan biraz daha uzun bir süre sonra, Şükran Günü’nde, Sherri, belinin etrafında bileklerinden birine bağlı bir zincirle, neredeyse 150 mil uzakta, morluklarla kaplı bir otoyolda dolaşırken bulundu.

Kolluk kuvvetleri sonunda Sherri’nin her şeyi uydurduğunu ve bunun yerine Güney Kaliforniya’da eski bir erkek arkadaşıyla kaldığını belirledi.

Daha sonra bir federal memura yalan söylemekten ve bir posta dolandırıcılığından suçunu kabul etti ve adam kaçırmanın bir aldatmaca olduğunu kabul etti. Sherri, ceza duruşmasında “yaptığım şeyi telafi etmek için hayatımın geri kalanında çalışacağı” konusunda ısrar etti.

Jaime, Kasım 2022’de hapis cezasını çekmeye başlayan Sherri’nin kesinlikle hatasız olmadığını kabul ediyor, ancak Sherri’nin tüm hikayesinin o kadar basit olmadığını savunuyor.

Jaime, “Kesinlikle bazı korkunç seçimler yaptı,” dedi. “Ama herkesin bir şeyi yapmak için bir nedeni olduğunu hissettim. Hiç kimse mükemmel bir birey değildir. Sadece gerçekten daha fazlasını bilmem gerekiyordu. neden. İnsanların sömürülmesinden hoşlanmıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362980/jaime-king-explains-what-made-her-%22mad%22-about-sherri-papini's-hoax-kidnapping-case?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir