Jaicy Elliot Exclusive – Hollywood Life


Jaicy Elliot


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ayırt Edici

Jaicy Elliot Seattle’a ara verip Louisiana’ya gidiyor. Güney Ailem Noel24 Kasım’da Hallmark’ta başlayacak. Oyuncu ÖZEL konuştu HollywoodLife aynı zamanda ilk Hallmark Noel filmi olan bu “aile merkezli” film hakkında.

Jaicy Elliot
Jaicy Elliot, ‘Güneyli Ailemin Noel’inde. (belirgin)

Güney Ailem Noel tatillerde ailelerin yeniden bir araya gelmesiyle ilgili bir film,” dedi Jaicy. “Hikaye, oynadığım karakter Campbell’ın uzun süredir kayıp olan babasının yeni karısından bir telefon almasını ve onların Louisiana’da, özellikle de Sorrento’da yeniden bağlantı kurmalarını sağlamaya çalışmasını anlatıyor. Gelip onlarla biraz zaman geçirmesi için davet ediliyor ve işi gereği oraya bir makale yazmak için gidiyor.”

Campbell bir seyahat gazetecisidir ve Sorrento’daki Cajun geleneklerini haber yapmaya başlar. Jaicy, bu gelenekleri keşfederken, Campbell’ın “babasıyla tanıştığını ve onun kızı olduğunu bilmediği için ona söyleyip söylemeyeceği sorusunun gündeme geldiğini” açıkladı. Babasıyla yeniden bağlantı kurmak isteyip istemediğine karar verme yolculuğunda onu takip ediyorsunuz ve bu yolculukta bir adamla tanışıyor ve aşık oluyorsunuz.

bu Grey’in Anatomisi aktris sevilen Güney Ailem Noel çünkü “çok aile merkezli. Gördüğüm diğer Noel İşaretlerinden farklı ve insanlara ikinci bir şans vermekten ve ayrıca aşkı farklı yönlerde ve romantik ilişkilerde ama aynı zamanda daha fazla aşka sahip olabileceğin farklı şekillerde bulmaya açık olmana izin vermekten bahsediyor. tanımlayıcı bir aşk, bir babanın sevgisi ve aile. Kız kardeşleri var, bu yüzden gerçekten iç açıcı bir film. O filmi izlerken kesinlikle mendilinizin olmasını istersiniz çünkü çok dokunaklı.”

Jaicy Elliot
Jaicy Elliot, Bruce Campbell’la birlikte. (belirgin)

Jaicy aslında Fransa’da büyüdü ve yaklaşık 7 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. “Louisiana’da ne kadar Fransız mirası olduğunu fark etmemiştim ve Cajun kültürünün büyük Amerikan kültüründen hâlâ ne kadar bağımsız olduğunu fark etmemiştim. Hepsinin kendi gelenekleri var, kendi dillerine ihtiyaçları var. Jaicy, oradaki insanlarla konuşmak, onları tanımak ve hikayelerini dinlemek gerçekten ilginçti” dedi. HollywoodLife.

Jaicy’nin yardımcı yıldızları arasında harikalar da var. Bruce Campbell ve Bir Ağaç Tepesi şap Moira Kelly. “İkisi de yaptığımız iş için çok takdir ediyor. Moira bir süredir çocuklarına bakıyordu, bu yüzden onun Hollywood’a bakış açısı hakkında konuşmak eğlenceliydi. Bir süredir California’da yaşamadı, bu yüzden onun Hollywood’daki hayatı hakkında gerçekten çok eğlenceli hikayeler duydum.

Devam etti, “Bruce Campbell sadece bir ikon. Her yerde onun yüzünü görerek büyüdüm. O, bu dünyanın sunduğu şeylerin tüm yelpazesinde yer aldı ve bu da pek çok gerçekten derinlemesine, varoluşsal yaşam sohbetine yol açtı. Birbirimize hikayelerimizi anlatması için gerçekten zaman verdiğimiz için aile olduğumuzu hissettim ve bu çok bağlayıcı bir filmdi çünkü hepimizin çok farklı görüş ve deneyimlere sahip olduğunu hissettim. Onlarla aynı odada olduğum, düşüncelerini ve paylaşmak zorunda oldukları şeyleri duyduğum için kendimi çok, çok şanslı ve çok şanslı hissettim.” Güney Ailem Noel Hallmark’ta saat 20.00’de yayınlanacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/my-southern-family-christmas-hallmark-movie-jaicy-elliot-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir